Kimkazandi

212 İstanbul Power Outlet Umre Çekilişi

212 İstanbul Power Outlet ile Umre Hayaliniz Gerçek Oluyor!

27 Mayıs - 28 Haziran tarihleri arasında 212 İstanbul Power Outlet içindeki mağazalardan toplamda 75 TL ve katları tutarında alışveriş yap, kampanya standına gelip fiş/faturalarını ibraz et, çekilişe katılma hakkı kazan.


Bilgi

Kampanya tarihleri arasında 212 İstanbul Power Outlet içindeki mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 75 TL ve katları tutarında (her 75 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/faturalarını ibraz eden müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.,

Hediyeler : 10 Adet Hediye


Katılım Koşulları

    Kampanya 27 Mayıs – 28 Haziran tarihleri arasında,  aynı gün içerisinde yapılan 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

    212 İstanbul Power Outlet içindeki mağazalardan (212 İstanbul Power Outlet içerisinde bulunan bankalardan alınan her türlü makbuz, döviz bürosu döviz alım-satım fişleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çeki ve puan ile yapılan tüm alışverişler, fatura ödemeleri ve TL/dakika yüklemeleri hariç) aynı gün içerisinde toplamda 75 TL ve katları tutarında (her 75 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/faturalarını ibraz eden müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.

    Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Mali değeri olmayan belgeler geçerli değildir. e-fatura/e-arşiv faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur.

    Fiş/faturanın avm içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. Fiş/fatura dışındaki (tahsilat makbuzu, sipariş fişi vb) belgeler geçerli değildir.

    Katılımcı ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz.

    Katılımcılar fiş faturalarını ibraz etmek suretiyle pos çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. Çekilişte 10 kişi Tek kişilik Umre Seyahati (8-15 Kasım 2017 tarihleri arasında 4 yıldızlı hotelde tek kişilik odalarda 7 gece 8 gün yemekli konaklama, İstanbul-Suudi Arabistan-İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri, lüks otobüslerle program boyunca tüm transferler, rehberlik hizmeti, yurtdışı çıkış harcı, sağlık sigortası ve tüm alan vergileri, diyanet kartı dahildir.

    Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım masrafları, vize-pasaport işlemleri ve şahsi harcamalar talihliye aittir.)(birim değeri: 3.582,89 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

    Çekiliş 04.07.2017 tarihinde saat 13.00’da Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. No:5 Bağcılar/İstanbul adresinde bulunan 212 İstanbul Power Outlet ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

    Kazanan talihliler 10.07.2017 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler 25.07.2017 tarihine kadar, yedek talihliler 09.08.2017 tarihine kadar kimliği, iletişim bilgileri, fiş/faturası ve bilgisayar çıktısı ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın ofisine şahsen başvurması ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmesi halinde ikramiyesini almaya hak kazanacaktır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

    Bu çekilişe Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm A.Ş. ortakları ve çalışanları, avm içindeki güvenlik, temizlik ve teknik elemanları, mağaza sahipleri ve çalışanları, tüzel kişiler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

    Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Talihlilerin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sorundan (Talihlinin uçağı kaçırması, son anda tura katılamaması, vize alamaması, hastalık, kaza) Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm A.Ş. ve seyahat acentası sorumlu değildir.

    Suudi Arabistan kanunlarına göre 45 yaş altındaki bir bayan tek başına yanında mahremi olmadan Umre’ye gidemez. 45 yaşın altında ikramiye kazanan bayan talihliler seyahate ancak mahremleriyle katılabilirler.

    Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

    Bu kampanya Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11.05.2017 tarihli ve 24951361-255.01.02/1190-2861 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

Tüm Çekilişler

Şen Piliç iPhone 8 Çekilişi

1 hafta 154.560 ₺ 20 ₺

Önemli Bilgiler

27-05-2017

28-06-2017

04-07-2017

10-07-2017

75 ₺

35.820 ₺

10

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır