Kimkazandi

Arby's Survivor All Star Seyahati Çekilişi

Tarafını seç! Ünlüler mi? Gönüllüler mi?

10 Şubat - 11 Nisan tarihleri arasında Arby's Ünlüler veya Gönüllüler menülerinden al, Survivor'i canlı izleme şansını yakala!


Bilgi

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, TAB GIDA Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye ait www.tiklagelsin.com internet sitesine ad, soyad, doğum tarihi, adres ve telefon bilgileriyle giriş yaparak; kampanyaya dahil markaların Ara Gelsin Call Center hizmetleri aracılığıyla ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon bilgilerini vererek (Arby's® 444 22 97); www.fiyuu.com.tr internet sitesinden ve bu siteye ait fiyuu telefon uygulamasını ücretsiz indirerek uygulama üzerinden veya web üzerinden yemek sipariş sayfası olan www.yemeksepeti.com internet sitesinden TAB GIDA Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye ait Arby's®de bulunan Survivor Ünlüler Menü veya Survivor Gönüllüler Menülerinden birini alanlara her menü için 1 çekiliş hakkı  verilecek şekilde ilerlenecektir.,

Hediyeler : 5 Adet Hediye


Katılım Koşulları

    Bu kampanya TAB GIDA Sanayi ve Ticaret A.Ş. adına MPİ'nin 08.02.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.1610 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.
    Kampanya 10.02.2018 (saat 00:01)-11.04.2018(saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde, TAB GIDA Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye ait www.tiklagelsin.com internet sitesine ad, soyad, doğum tarihi, adres ve telefon bilgileriyle giriş yaparak; kampanyaya dahil markaların Ara Gelsin Call Center hizmetleri aracılığıyla ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon bilgilerini vererek (Arby's® 444 22 97); www.fiyuu.com.tr internet sitesinden ve bu siteye ait fiyuu telefon uygulamasını ücretsiz indirerek uygulama üzerinden veya web üzerinden yemek sipariş sayfası olan www.yemeksepeti.com internet sitesinden TAB GIDA Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye ait Arby's®de bulunan Survivor Ünlüler Menü veya Survivor Gönüllüler Menülerinden birini alanlara her menü için 1 çekiliş hakkı  verilecek şekilde ilerlenecektir.
    Görseldeki servis şekli reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir.
    Dağıtım alanları sınırlıdır.
    Arby's® Ünlüler Menü içeriği Klasik Füme Kaburga Menü + Susamlı Soğan Halkaları 6'lı, Arby's® Gönüllüler Menü içeriği Klasik Biftek Menü + Susamlı Soğan Halkaları 6'lıdır.
    Menüler kutu içecek ve orta boy cage fries ile servis edilir. Menü içeceklerine Pepsi (kutu), Pepsi light (kutu), Pepsi Max (kutu), Yedigün (kutu), Fruko (kutu), ayran, meyve suyu çeşitleri ve soda çeşitleri dahildir. Kampanya menülerinde yan ürün büyük seçim ve menü içecek tercihlerinde portakal suyu, limonata, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Menülerde curly fries veya salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır.
    Talihliler 16.04.2018 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 10:30 da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.
    Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 5 kişi 40.000 TL değerinde çift kişilik Dominic Seyahati (5-9 Haziran 2018 tarihleri arasında, çift kişilik 4 gece 5 gün, ekonomik İstanbul - Dominic - İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti, 4 yıldızlı bir otelde çift kişilik konaklama. Dominic içindeki tüm transferler ve rehberlik hizmeti dahildir. Seyahat İstanbul'da başlar, İstanbul'da biter. İkamet edilen şehirden İstanbul'a gidiş-dönüş ulaşım, pasaport ve harç giderleri, yurtdışı çıkış harcı, yurt dışı çıkış fonu, havaalanı vergileri, vize ücretleri, şahsi harcamalar, vize ve pasaport alma sorumluluğu talihliye aittir.) ikramiyesi kazanacaktır.
    İkramiye kazanan talihliler 19.04.2018 tarihli Güneş Gazetesinde ilan edilecektir.
    www.tiklagelsin.com,www.yemeksepeti.com ve  www.fiyuu.com internet sitesine giriş ücretsizdir. www.fiyuu.com internet sitesine ait fiyuu telefon uygulamasını indirmek ücretsizdir.
    Ara Gelsin numaralarını aramak GSM operatörleri tarafından ücretlendirilmekte olup, ücret satın alım yapan kişilerin telefon hattına ait faturasına kendi tarifesine uygun şekilde yansıyacaktır.
    Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin kampanya çekiliş hakları da iptal olacaktır.
    Kampanyaya; internet sitesi üzerinden yapılan katılımlarda ad, soyad, doğum tarihi; telefon ile yapılan katılımlarda ad, soyad, doğum tarihi ve telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
    İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur.
    Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
    TAB GIDA Sanayi ve Ticaret A.Ş. , Reklamüssü Reklam Ajansı Prodüksiyon Dan. Org. San. ve Tic. A.Ş., Fasdat Gıda Dağ. A.Ş., Atp Ticari Bilgisayar Ağı Ve Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama ve Ticaret A.Ş. , Ekur Et ve Entegre San. Tic. A.Ş., Ekmek Unlu Gıda San. ve Tic. A.Ş., Atakey Patates Gıda San. Tic. A.Ş., Yemek Sepeti Elektronik İletişim Tanıtım Pazarlama Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tab Gıda Franchising Kuruluşları çalışanları düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeler verilmez.
    18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz ,katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeler verilmez.
    İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir
    Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Tüm Çekilişler

Önemli Bilgiler

10-02-2018

11-04-2018

16-04-2018

19-04-2018

23 ₺

200.000 ₺

5

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır