Kimkazandi

Arcadium AVM Mercedes Çekilişi

Arcadium AVM'de Alışverişin Hızına Mercedes ile Yetişin!

20 Kasım 2017 / 20 Şubat 2018 tarihleri arasında Arcadium Alışveriş Merkezi içindeki mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 100TL ve katları tutarında alışveriş yap, fiş/faturalarını ibraz et, çekilişe katılma şansını yakala!


Bilgi

Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Arcadium Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağaza ve satış stantlarından kampanya süresince toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL'ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, danışma bankosuna gidip fiş/fatura/e-arşiv faturalarını ibraz ederek onaylatan Arcadium Kart sahiplerine üzerinde çekilişe katılım numarası, kart numarası, ad soyadı, doğum tarihi, telefon, adres (il, ilçe, mahalle, cadde, sokak, kapı no ve daire no şeklinde açıklayıcı olarak yazılacaktır) ve kampanya bilgilerinin olduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.,

Hediyeler : 1 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Katılım Koşulları

Bu kampanya ARCADİUM YÖN. DAN. VE KİR. HİZ. A.Ş. tarafından MPİ’nin 24.10.2017 tarih ve E.4374 sayılı izni ile 20.11.2017-20.02.2018 tarihleri arasında düzenlenmektedir. Çekiliş 27.02.2018 tarihinde yapılacak ve 05.03.2018 tarihli Posta Gazetesi Ankara'da duyurulacaktır.
•    Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Arcadium Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağaza ve satış stantlarından (Arcadium AVM içerisinde bulunan ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, altın, döviz işlem alışverişleri, bilgi fişleri, sevk irsaliyesi ve tahsilat makbuzları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dk yüklemeleri, mağaza kart puan harcamaları, kredi kartı slipleri, para veya puan yüklü hediye kartı - hediye çeki alımları ve harcamaları, doğalgaz alımı ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün/tütün mamulleri ve alkollü içecek harcamaları kampanyaya dahil değildir) kampanya süresince toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL'ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, danışma bankosuna gidip fiş/fatura/e-arşiv faturalarını ibraz ederek onaylatan Arcadium Kart sahiplerine üzerinde çekilişe katılım numarası, kart numarası, ad soyadı, doğum tarihi, telefon, adres (il, ilçe, mahalle, cadde, sokak, kapı no ve daire no şeklinde açıklayıcı olarak yazılacaktır) ve kampanya bilgilerinin olduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.
•    Bu kampanyaya Arcadium Yönetim Danışmanlık ve Kiralama Hizmetleri A.Ş., Siteplus Entegre Tesis Profesyonel Site Yönetimi ve Temizlik Hizmetleri Ticaret A.Ş., Prestij Vip Güvenlik ve Koruma Hizmetleri LTD.ŞTİ., Hukuk Araştırma Danışmanlık LTD.ŞTİ., 3 Element Eğitim Proje ve Danışmanlık LTD.ŞTİ., Arcadium AVM mağaza ve stant sahipleri ile çalışanları, tüzel kişi ve kuruluşlar, 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
•    Bu kampanyaya sadece Arcadium Kart sahipleri katılabilir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Arcadium kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.
•    Kampanya tarihleri arasında müşterilerin alışverişlerini iptal veya iade etmeleri halinde bilgisayar çıktısı da iptal edilecektir.
•    Katılımcılar fiş / fatura, e-arşiv faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
•    İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura/e-arşiv fatura ibrazı zorunludur. Fatura üzerindeki ad-soyadı ile Arcadium Kart sahibinin ad ve soyadı bilgilerinin aynı olması gerekmektedir. Farklı ad-soyadı olan faturalara işlem yapılmayacaktır.
•    İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
•    Fiş/fatura, e-arşiv fatura haricinde hiçbir doküman (sevk irsaliyesi, bilgi fişi) resmi evrak olarak kabul edilmeyecektir.
•    Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 kişi MERCEDES-BENZ CLA 200 FL Comfort Model Otomobil ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
•    Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler ve harcamalar talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içinde 0312 241 15 00 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Tüm Çekilişler

Bizim Toptan Fiorino Çekilişi

6 gün 559.000 ₺ 2 ₺

Buyaka AVM Audi A5 Çekilişi

3 hafta 380.674 ₺ 2 ₺

Önemli Bilgiler

20-11-2017

20-02-2018

27-02-2018

05-03-2018

100 ₺

179.400 ₺

1

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır