Kimkazandi
Fiat, Birmot

Birmot Egea Sedan Çekilişi

Birmot Servislerinde Egea Sedan Hediye

Son Katılım Tarihi : 29-09-2017

29 Mayıs / 29 Eylül tarihleri arasında Birmot Fiat Yetkili Servislerinde tek seferde 650 TL ve katları tutarında mekanik işlem, gerçekleştir, fatura ibrazı karşılığında müşteri hizmetlerinden verilecek olan üstü kapalı katılım kartında bulunan şifreyi ad-soyad ve adres bilgileriyle birlikte www.birmot.com.tr internet sitesindeki ilgili alandan gönder, çekilişe katılma ve kazanma şansını yakala.


Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki 14 adet Birmot Şubesinde (Fiat Yetkili Servisleri) gelerek tek seferde 650 TL ve katları tutarında (Her 650 TL ye 1 çekiliş hakkı) Fiat perakende şahıs araçlarına (Filo araçlar kampanyaya dahil değildir.) mekanik işlem (Araçların standart periyodik bakımları ve arıza durumları için geçerlidir. Kaza sonucu meydana gelecek hasarlarda geçerli değildir.) gerçekleştirenlere fatura ibrazı karşılığında müşteri hizmetlerinden verilecek olan üstü kapalı katılım kartında bulunan şifreyi ad-soyad ve adres bilgileriyle birlikte www.birmot.com.tr internet sitesindeki ilgili alana girenler çekilişe katılacak şekilde yürütülecektir.

,

Hediyeler : 1 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.

29-05-2017

29-09-2017

11-10-2017

16-10-2017

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır


Bu Hediyeler Seni Bekliyor

Popüler Kampanyalar

Son Haberler

Son Blog İçerikleri