Kimkazandi

Da Vinci Learning GoPro Hero4 Çekilişi

Da Vinci Learning Büyük Hayalcilere GoPro Hero4 kazandırıyor

07 - 28 Mayıs tarihleri arasında, www.davinci-learning.com/tr web sitesine giriş yap sorulacak soruyu cevapla ve açılan kayıt formuna ad, soyad, e-posta adresi, adres ve telefon bilgileri ile eksiksiz giriş yap, GoPro Hero 4 çekiliş hakkı kazan.


Bilgi

Kampanya kapsamında, www.davinci-learning.com/tr websitesine ücretsiz giriş yaparak sorulacak sorunun cevabını doğru veya yanlış farketmeksizin yanıtlayan ve açılan kayıt formuna ad, soyad, e-posta adresi, adres ve telefon bilgileri ile eksiksiz giriş yapanlara 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.,

Hediyeler : 4 Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Katılım Koşulları

Bu ödüllü yarışma Milli Piyango İdaresi’nin 07/04/2017 tarih ve 52739871- 255.01.02 / 817-2203 sayılı izni ile Da Vinci Learning Televizyon Yayıncılık A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Da Vinci Learning Televizyon Yayıncılık A.Ş’nin ikamet tarifi şöyledir: Balmumcu Mahallesi Itri Sokak No: 3/1 Beşiktaş- İstanbul.

Başlangıç Tarihi: 07.05.2012, 20:00’da

Bitiş Tarihi: 28.05.2017, 23:59’da

Genel Hüküm ve Koşullar

1.   Uygun Katılımcılar:

    Da Vinci Learning Televizyon Yayıncılık A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

    Türkiye’de kalıcı oturma izni olmalıdır.

    Organizatör firma çalışanları ve onların yakın aile üyeleri (yasal eşler veya çalışanlarla birlikte yaşayanlar, çocuklar ve evlatlıklar, torunlar, ağabeyler, kız kardeşler ve çalışanların aileleri) yarışmaya katılamazlar.

    Katılımcılar gerçek kişiler olmalıdır. Küfürlü, hakaretli, saldırgan, aşağılayıcı, küçültücü ve/veya Kabul edilemez ifadeler içeren katılımlar kabul edilmeyecektir.

    Organizatör dilediği zaman kimliklerin gerçekliğini veya uygunluk koşullarını sorgulama hakkına sahiptir.

2.   Kazanan Kişinin Seçimi:

    Yalnızca yarışmanın web sitesinden giriş yapanlar kazanabilir. Katılımlar kapanış tarihine kadar gerçekleştirilmek zorundadır.

    Kazananlar, doğru/geçerli katılım bilgileri alındıktan sonra 02/06/2017 tarihinde gerçekleşecek olan çekiliş ile belirlenecektir.

    Ödülün kazanılabilmesi için kişisel bilgilerin doğru girilmesi, hüküm ve koşulların kabul edilmesi ve uygunluk standartlarının karşılanmış olması zorunludur.

    Kampanya kapsamında, www.davinci-learning.com/tr websitesine ücretsiz giriş yaparak sorulacak sorunun cevabını doğru veya yanlış farketmeksizin yanıtlayan ve açılan kayıt formuna ad, soyad, e-posta adresi, adres ve telefon bilgileri ile eksiksiz giriş yapanlara 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

    Çekiliş 02/06/2017 tarihinde Saat: 13.00’de Da Vinci Learning TV’nin Balmumcu Mah. Itri Sok. No: 3/1 Beşiktaş-İstanbul adresinde, toplam katılımcı sayısının rakam haneleri kadar numaralı toplar ile noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir.

    Asil talihlilerin son başvuru tarihi 20.06.2017’dir.

    Yedek talihlilerin son başvuru tarihi 05.07.2017’dir.

    İkramiyelerin son teslim edilme tarihi 15.07.2017’dir.

3.   Diskalifiye:

Organizatör şayet aşağıdaki şartlardan birinin gerçekleştiğine inanırsa, herhangi bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkına sahiptir:

    Kişisel bilgilerin gerçek olup olmadığı hakkında şüphe uyanması;

    Katılımcının uygunluk şartlarına uymaması;

    Katılımın geç, eksik, kusurlu yapılması, kaybolması veya geçersiz olması;

    Katılımcının yarışmanın kurallarından herhangi birine uymaması;

    Katılımcının gerekli bilgi ve belgeleri göndermemesi;

    Katılımcının Organizatörün belirlediği hüküm ve koşullara uymaması;

    Katılımcının Organizatör tarafından bilgilendirildikten sonraki 5 gün içerisinde yanıt vermemesi;

Ödül kazanan katılımcı, eğer onay e-postasını aldıktan sonraki 5 iş günü içerisinde yukarıda belirtilen bilgileri sağlamaz ise veya ödülü almayı reddederse, ödül yedek kazanana verilecektir. Organizatörün katılımcıların yanıt verip vermeme konusunda herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Reddedilen veya sahibine ulaştırılamayan ödülller bir sonraki yarışmada kullanılacak veya bir hayır kurumuna bağışlanacaktır. Organizatör yarışmaya katılım koşullarını doğrulamayla ilgili gerekli kontrolleri sağladıktan sonra kazananı onaylama hakkına sahiptir.

4.    Ödül Onay ve Kabulü:

Kazananlar Da Vinci Learning Türkiye Televizyon Yayıncılık A.Ş tarafından belirlenecek zaman içinde, e-posta yoluyla bildirilecektir. Bu zamanı uzatıp uzatmama konusunda takdir hakkı yine Da Vinci Learning Türkiye Televizyon Yayıncılık A.Ş’dedir.

    www.davinci-learning.com/tr websitesine giriş ücretsizdir.  

    Da Vinci Learning Televizyon Yayıncılık A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

    Katılımlarda ad, soyad, adres, telefon, e-posta bilgilerinden herhangi birinin eksik veya yanlış olması durumunda çekiliş hakkı verilmeyecektir.

    Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.    

    Kampanya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

    Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

    İkramiye talihliden başkasına teslim edilmez, talihli ikramiyeyi başkasına devredemez ve nakte çeviremez.

    İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

5. Ödül:

Yapılacak çekiliş sonucunda, 4 adet toplam 6.196 TL değerinde GO PRO HERO4 SILVER ADVENTURE EDITION AKSİYON KAMERA ikramiye olarak verilecektir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Alternatif ödül veya para ödülü yoktur, ancak, Organizatörün kontrolü dışında gelişecek şartlar meydana geldiğinde bu durum değişebilir. Organizatör aynı değerde başka bir ödül verme hakkına sahiptir.

6.    Ödül Yarışmasının Promosyonu:

Yarışmanın promosyonu banner’lar, tv reklam spotları, web sayfaları ve sosyal medya aracılığıyla yapılacaktır. Kazananlar 05/06/2017 tarihinde Posta Gazetesi’nde ve www.davinci-learning.com/tr internet adresinde ilan edilecektir. Hüküm ve koşulları kabul eden Kazanan, beğenilerinin ve Organizatör tarafından çekilen videolarının Ödüllü Çekilişin promosyonu amacıyla kullanılmasını da kabul etmiş sayılır.

7.    Kişisel Bilgi:

Bu yarışmaya katılabilmek için, katılımcılar yasal isim, soy isim, adres ve e-posta adresleri dahil olmak üzere bazı kişisel bilgilerini vermek zorundadır. Giriş formunu dolduran her katılımcı, bu bilgilerin güvenilirliğini onaylamış olur; ve Organizatör firmanın bu bilgileri ödül kurası, kazananların isimlerinin yayınlanması, ödüllerin ve kazananların uygunluğu, postalanacak mektuplar, gelecekteki pazarlama yöntemleri gibi yarışmayla ilgili amaçlar için kullanmasını da kabul etmiş olur.

Bu bilgilere sadece Organizatör çalışanları ulaşabilecektir.

Yarışmaya katılanlar diledikleri zaman info@davincitv.net adresine e-posta atarak, kanunlara uygun olarak kişisel bilgilerinin silinmesini, düzeltilmesini veya gözden geçirilmesini talep edebilirler.

8.   Tekzip:

Müşterinin ilgili web sitesine girerek yarışmaya katılması sırasında oluşabilecek herhangi bir problem, arıza veya zorluk Organizatörün sorumluluğu dışındadır.

Organizatör bu yarışmayı tamamen iyi niyetle ve kanunlara uygun olarak düzenlemiştir ve herhangi bir katılımcının yarışma sırasında yaşayacağı kayıp veya zarardan veya ödülle ilgili bir özellikten sorumlu tutulamaz.

Yarışmaya katılmak tamamen ücretsizdir ve hiçbir ürünün satın alınması gerekmemektedir. İnternet bağlantısının fiyatı katılımcının servis sağlayıcısına bağlıdır.

9. Ödüller ve Katılımın Hüküm ve Koşullarındaki Değişiklikler

    Da Vinci Learning Televizyon Yayıncılık A.Ş dilediği zaman Yarışmanın herhangi bir bölümünü ve/veya ödülleri, katılım hüküm ve koşullarını değiştirebilir, iptal edebilir, düzeltebilir, ekleme/çıkarma yapabilir.

    Da Vinci Learning Televizyon Yayıncılık A.Ş yarışmaya dahil olan/veya dahil olması mümkün olan her katılımcıyı ayrı ayrı bilgilendirmek zorunda değildir.  Da Vinci Learning’in web sitesinde sunulan ayrıntılar yeterli gelmelidir.

10. İptal

Da Vinci Learning Televizyon Yayıncılık A.Ş dilediği zaman yarışmayı iptal edebilir ve böyle bir durumda yarışmaya katılanlara karşı herhangi bir sorumluluk doğmayacaktır.

11. Yasalar

Yarışmanın hüküm ve koşulları Türkiye’deki yasalara bağlıdır.

12. Tanıtım

Kazananların isimleri Facebook gibi sosyal medya sayfalarında ve http://www.davinci-learning.com/tr adresinde yayınlanacaktır.

Tüm Çekilişler

Carte'dor Instagram iPhone X Y..

4 gün 18.297 ₺ Bedava

Akbank Direkt iPhone X Çekilişi

2 hafta 60.990 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

07-05-2017

28-05-2017

02-06-2017

05-06-2017

Bedava

24.784 ₺

4

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır