Kimkazandi

Garanti Emeklilik Seyahat Paketi Çekilişi

Uygulamayı indir,çekilişe katıl!

Garanti Emeklilik müşterisi isen App Store veya Google Play üzerinden uygulamayı indir, Cep Şube'ye giriş yap, çekilişe katıl, 1 Adet seyahat paketi ve 10 Adet iPhone 7 için hak kazan!


Bilgi

28.02.2017 tarihine kadar App Store ve Google Play üzerinden Garanti Emeklilik Cep Şube uygulamasını ücretsiz indirerek uygulamaya giriş yaparsan veya Cep Şube uygulamasını zaten kullanıyorsan ve bu tarihler arasında Cep Şubeye giriş yaparsan 1 adet çekiliş hakkı senin olacak!

 ,

Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

01.01.2017 (Saat 00:00) – 28.02.2017 (Saat 23:59) tarihleri arasında cep telefonlarına App Store ve Google Play üzerinden Garanti Emeklilik Cep Şube uygulamasını (ücretsiz) indirerek uygulamaya giriş yapan müşterilerimiz veya Cep Şube uygulamasını kullanmakta olup bu tarihler arasında Cep Şubeye giriş yapan müşterilerimiz 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. (Garanti Emeklilik müşterileri uygulamaya TCKN, Müşteri Numarası,Yabancı Kimlik Numarası veya Mavi Kart Numarasından biri ve parolası ile ücretsiz giriş yapabilir.) 
Kampanya Garanti Emeklilik Cep Şubesi müşterilerine yöneliktir ve kampanyadan sadece Garanti Emeklilik Cep Şubeye TCKN Müşteri Numarası, Yabancı Kimlik Numarası veya Mavi Kart Numarasından biri ve parolası ile giriş yapan katılımcı faydalanabilecektir. Hediyelerin bedeli Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından karşılanacaktır. 
Yapılacak çekiliş sonucunda 1 adet 50.000 TL’lik seyahat paketi ve 10 adet iPhone 7 128 GB (hat ve kart hariç) verilecektir. İşveren Grup Emeklilik sözleşmeleri ve Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. dağıtım kanalı üzerinden üretilen bireysel emeklilik sözleşmeleri de dahildir. 28.04.2017 (23:59) tarihi itibari ile sözleşmelerini veya poliçelerini sona erdirmiş veya cayma hakkını kullanmış, sözleşmelerini başka şirkete aktarmış 
müşteriler, kampanya tarihleri arasında Garanti Emeklilik Cep Şube’ye giriş yapmış olsa dahi çekilişe dâhil edilmeyecektir.  Garanti Emeklilik müşterilerine 1 (bir) çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izni ile gerçekleşecektir. Çekiliş, 08.05.2017 tarihinde saat 10:30’da Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti tarafından 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 K:5 Şişli/İstanbul adresinde noter huzurunda vehalka açık şekilde yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 11.05.2017 tarihinde Akşam gazetesinde ve www.garantiemeklilik.com.tr   internet sitesinde ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.  Kazanan asil talihliler, ödüllerini almak için en geç 26.05.2017 tarihine kadar, yedek talihliler ise en geç 10.06.2017 tarihine kadar kimlikleriyle Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti’ne   başvurmaları halinde ödüllerini almaya hak kazanacaktır.  İkramiyelerin son teslim tarihi: 31.12.2017.
Bu tarihlerden sonra ödül hakları geçersiz sayılacaktır. Seyahat talihli dâhil 2 kişilik olup İstanbul Atatürk Havalimanında başlayıp İstanbul Atatürk Havalimanında bitecektir.
İstanbul Atatürk Havalimanına kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri ve masrafları, 
yurtdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihliye aittir.  
İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Emeklilik ve Hayat A,Ş. Çalışanları, T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.  Seyahat süresince talihlilerin ve yanında 
getirdikleri kişilerin başına gelebilecek herhangi bir olaydan Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. sorumlu değildir.
  Talihliler tarafından kaynaklanan gecikmelerden Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. sorumlu değildir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Tüm Çekilişler

Atü Duty Free Lexus Çekilişi

2 gün 999.000 ₺ 240 ₺

Önemli Bilgiler

01-01-2017

29-01-2017

08-05-2017

11-05-2017

Bedava

82.490 ₺

11

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır