Kimkazandi

Migros - Ferrero Rocher-Raffaello Roma Seyahati Çekilişi

Ferrero ile Roma'da Aşk Başkadır.

1 - 14 Şubat tarihleri arasında tüm Migros mağazalarından Money Club Kart ile tek seferde 20 TL ve katları tutarında Ferrero Rocher veya Raffaello alışverişi yap, çekilişe katılma şansını yakala!


Bilgi

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten tek seferde 20 TL ve katları tutarında (her 20 TL için 1 çekiliş hakkı) Ferrero Rocher veya Raffaello alışverişi yapan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahibi müşteriler, satın alma esnasında kartı ibraz etmekle, başkaca bir bildirime gerek kalmaksızın kampanyaya otomatik olarak katılacaklardır.,

Katılım Koşulları

    Bu kampanya Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürün. San. ve Dış Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 18.01.2018 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.685 sayılı izni ile 01.02.2018 (09.00)- 14.02.2018 (22.00) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
    Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten tek seferde 20 TL ve katları tutarında (her 20 TL için 1 çekiliş hakkı) Ferrero Rocher veya Raffaello alışverişi yapan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahibi müşteriler, satın alma esnasında kartı ibraz etmekle, başkaca bir bildirime gerek kalmaksızın kampanyaya otomatik olarak katılacaklardır.
    Ad ve soyad bilgileri eksik, yanlış olan veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
    Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.
    Çekilişle 5 kişi çift kişilik Roma Seyahati (21 - 23 Nisan 2018 tarihleri arasında 4 yıldızlı otelde 2 gece 3 gün çift kişilik oda + kahvaltı konaklama, İstanbul – Roma - İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri, Havaalanı - Otel - Havalimanı transferleri ve yarım gün şehir turu dahildir. Çekiliş sonucu belirlenecek talihlilerin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sorundan (Talihlinin uçağı kaçırması, son anda tura katılamaması, vize alamaması, hastalık, kaza) Ferrero Türkiye Çikolata Tarım Ürün. San. ve Dış Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
    Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış fonu, şahsi harcamalar ve ekstra turlar talihliye aittir.
    Birim değeri: 1.580,00 Euro ikramiyesi kazanacaktır.
    Çekiliş 06.03.2018 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Bademlik Mah. Bayrak Sok. No. 4-A Sütlüce,  Beyoğlu - İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 09.03.2018 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye baskısında yayınlanacaktır.
    Asil talihliler 24.03.2018 tarihine kadar, yedek talihliler 08.04.2018 tarihine kadar kimliği ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr adresine, 0212 217 41 21 numaralı faksa veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.
    Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda gazetede yapılan ilan yeterlidir, ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.
    Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
    Seyahat ikramiyesi devredilemez, nakde çevrilemez.
    Kampanya Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahibi müşterilere yöneliktir.
    Bu çekilişe Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürün. San. Ve Dış Tic. A.Ş, Migros Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.
    KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
    Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Tüm Çekilişler

Duracell iPhone X Çekilişi

4 gün 7.099 ₺ 2 ₺

Önemli Bilgiler

01-02-2018

14-02-2018

06-03-2018

09-03-2018

20 ₺

36.830 ₺

5

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır