Kimkazandi

Nesquik Barcelona Futbol Kampı Seyahati Çekilişi

Nesquik içen futbolcu çocuklar, Barcelona Kampında Buluşuyor!

20 Haziran 2018 tarihine kadar promosyonlu Nesquik paketleri içinden çıkan şifreyi ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle birlikte www.nesquik.com.tr adresinden gönder, Barcelona Futbol Kampı Seyahati kazanma şansını yakala!


Bilgi

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’ye ait promosyonlu Nestlé Nesquik 420 gr kakaolu toz içecek veya Nesquik 6’lı Kakolu Süt Multipack (6*180 ml) paketlerinden satın alarak ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini (her şifreli ürün ambalajı için 1 çekiliş hakkı) www.nesquik.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki forma şifre, ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle birlikte dolduranlara çekiliş hakkı verilecektir.,

Hediyeler : 505 Adet Hediye


Bunları Kaçırma

Katılım Koşulları

    Bu kampanya Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından MPİ’nin 01.03.018 tarih ve E.2344 sayılı izni ile 09.04.2018(saat:00.01)-20.06.2018(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’ye ait promosyonlu Nestlé Nesquik 420 gr kakaolu toz içecek veya Nesquik 6’lı Kakolu Süt Multipack (6*180 ml) paketlerinden satın alarak ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini (her şifreli ürün ambalajı için 1 çekiliş hakkı) www.nesquik.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki forma şifre, ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle birlikte dolduranlara çekiliş hakkı verilecektir.
    Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişle 5 kişi çift kişilik Barcelona Futbol Kampı Seyahati ve 500 kişi Barcelona Skills Renkli Futbol Topu kazanacaktır. Seyahat detaylarına www.nesquik.com.tr’den ulaşılabilir.
    Çekiliş 26.06.2018 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Mah. Sütlüce Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde toplantı salonunda gerçekleştirilecektir. Sonuçlar 29.06.2018 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısı’nda duyurulacaktır.
    Asil talihliler 14.07.2018, yedek talihliler ise 29.07.2018 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajları ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.
    İnternet katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.
    Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
    Kampanya katılımında katılımcılar tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
    Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
    İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.
    18 yaşından küçükler ile Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş., ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
    Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
    İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
    Yarışma katılım bilgilerinin eksiksiz şekilde doldurulması gereklidir. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu değildir.
    Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
    Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
    Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
    Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
    Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı katılımcının seyahate katılamamasından Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.sorumlu değildir.
    Kampanyaya katılanlar işbu Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
    Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
    Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
    Sitenin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler site kullanıcılarının sorumluluğundadır. Sitenin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile Nestle Türkiye Gıda San. A.Ş. sorumlu değildir ve site kullanıcılarına tazminat ödemeyecektir.
    Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

 

Tüm Çekilişler

Atü Duty Free Lexus Çekilişi

9 saat 999.000 ₺ 240 ₺

ING Mobil Nissan Juke Çekilişi

6 gün 125.228 ₺ Bedava

HDI Sigorta iPhone 8 Çekilişi

1 hafta 125.970 ₺ 250 ₺

Önemli Bilgiler

09-04-2018

20-06-2018

26-06-2018

29-06-2018

8 ₺

38.750 ₺

505