Kimkazandi

Red Bull Kenanla Tam Gaz Çekilişi

Kenan’a destek mesajını yaz, #KenanlaTamGaz etiketiyle sosyal medyada paylaş tam gaz desteğinle orada olma şansı yakala!

16 Nisan tarihine kadar mücadele dolu yarış sezonunda Kenan Sofuoğlu'na www.kenalatamgaz.com web sitesinden destek ol, Dünya Süper Sport şampiyonası İtalya yarış giriş bileti, Almanya yarış giriş bileti, Fransa yarış giriş bileti kazan!


Bilgi

www.kenalatamgaz.com (ücretsiz) web sitesine gir, her kampanya dönemi için paylaşılması istenen görselin üstüne Kenan Sofuoğlu’na yarışlarda destek için mesaj yazıp sosyal medyalarında paylaş, kampanyaya katılmış olacaksın.,

Katılım Koşulları

1. Kampanya 24.02.2017(Saat:00.01)-06.08.2017(23:59) tarihleri arasında 3 dönem olarak (1.dönem:24.02.2017-16.04.2017, 2.dönem: 17.04.2017-11.06.2017, 3.dönem: 12.06.2017-06.08.2017) Red Bull Gıda Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti. (Red Bull) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 21.02.2017 tarihli ve 24951361-255.05.02/407-1343 sayılı yazısıyla izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

2. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, Red Bull’un sponsoru olduğu milli sporcumuz Kenan Sofuoğlu’na 6. Şampiyonluk yolunda destek olmak amacıyla, www.kenalatamgaz.com (ücretsiz) web sitesine girenler, her kampanya dönemi için paylaşılması istenen görselin üstüne Kenan Sofuoğlu’na yarışlarda destek için mesaj yazıp sosyal medyalarında paylaşarak kampanyaya katılacaklardır.

3. Mesajlar her kampanya dönemi için aşağıdaki tabloda belirtilen tarihlerde Kenan Sofuoğlu tarafından mesajın ana fikrine uygunluk, yaratıcılık ve imla kurallarına uygunluk unsurlarına göre değerlendirilecek ve her dönem için 1 kişiye aşağıdaki tabloda belirtilen ikramiyeler verilecektir. İkramiyelerde belirtilmeyen öğün ve harcamalar ve şahsi masraflar talihlilere aittir.

4. Kazananlar, aşağıdaki tabloda belirtilen tarihlerde www.kenanlatamgaz.com sitesinde yayınlanacaktır.

22.04.2017

23.04.2017

 16-18 Haziran 2017 tarihlerinde 4 adet tek kişilik seyahat; 2 gece 3 gün 3*yıldız otelde iki kişilik odalarda oda+kahvaltı konaklama, İstanbul-Bologna-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti, rehberlik, transferler, Dünya Süper Sport şampiyonası İtalya yarış giriş bileti

17.06.2017

18.06.2017

 18-20 Ağustos 2017 tarihlerinde 4 adet tek kişilik seyahat; 2 gece 3 gün 3*yıldız otelde iki kişilik odalarda oda+kahvaltı konaklama, İstanbul-Berlin-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti, rehberlik, transferler, Dünya Süper Sport şampiyonası Almanya yarış giriş bileti

12.08.2017

13.08.2017

 29 Eylül-01 Ekim2017 tarihlerinde 4 adet tek kişilik seyahat; 2 gece 3 gün 3*yıldız otelde iki kişilik odalarda oda+kahvaltı konaklama, İstanbul-Paris-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti, rehberlik, transferler, Dünya Süper Sport şampiyonası Fransa yarış giriş bileti

5. Kazanan kişi, isminin web sitearacılığıyla kamuoyuna açıklanmasını kabul etmiş olur.

6. Kampanyaya isteyen herkes katılabilir. Katılım için ticari bir koşul aranmamaktadır.

7. Kampanyaya Red Bull ve U2 Tanıtım çalışanlarıile 18 yaşından küçükler ve yurt dışında yaşayanlar katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Red Bull’un bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

8. Kampanyaya katılan, katılıp kazanan katılımcıların seyahate engel bir durumunun olmaması gerekir. Belirlenecek talihlinin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendisinden kaynaklanan herhangi bir sorundan (Talihlinin ulaşım aracını kaçırması, son anda seyahate katılamaması, hastalık, kaza vb) Red Bull sorumlu değildir.

9. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

10. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV dışında, diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

 

11. Kazanan kişinin bulunduğu adresten etkinlik alanine ulaşımı, Red Bull tarafından ve uygun görülen ulaşım araçlarıyla sağlanacaktır. Uçak, otobüs vb belirlenen aracın kalkış noktasına ulaşım talihlinin sorumluluğundadır.

12. Genel ahlak ve adaba aykırı, cinsel istismar, terör vb. içerikli katılımlar değerlendirme dışı tutularak kayıtlardan çıkarılacaktır.

13. Red Bull, kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

14. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

15. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

16. Yarışma sonunda kazanan kişilerle katılım yapılan web site üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Red Bullsorumlu tutulamaz.

17. Red Bull tarafından gönderilebilecek herhangi bir epostanın/mesajın/özel mesajın kazananlar tarafından herhangi bir şekilde alınamaması durumunda Red Bull hiçbir sorumluluk kabul etmez.

18. Ödül kazanma şansı yakalayan asil kişi mutlaka iletişim bilgilerini eksiksiz şekilde paylaşmalıdır. Aksi takdirde asil talihli haklarını kaybederler.

19. Katılımcılar, yukarıda belirtilen ödül kazananın ilan edileceği tarihin, ödül kazanana haber verilecek tarihin ve ödül kazanan asil kişinin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Red Bull tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.

20. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, videoyu yükleyen/gönderen; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve Red Bull’un bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.

21. Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Red Bull tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerin tamamının ya da bunlardan Red Bull’nin seçeceği bir kısmının aynen ya de değiştirilmek suretiyle Red Bull’un dilediği şekilde kullanmasına ya da kullanmamasına muvafakat ettiklerini ve bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler.

22. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

23. Katılımcılar yarışmaya diledikleri kadar video ile katılabilirler.

24. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Red Bull’un yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

25. Yarışmaya katılanlar, Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar.

 

Tüm Çekilişler

Carte'dor Instagram iPhone X Y..

5 gün 18.297 ₺ Bedava

Akbank Direkt iPhone X Çekilişi

2 hafta 60.990 ₺ Bedava

Akmansoy Market Umre Çekilişi

3 hafta 90.000 ₺ 30 ₺

Önemli Bilgiler

24-02-2017

16-04-2017

22-04-2017

23-04-2017

Bedava

36.000 ₺

12

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır