Kimkazandi

Coffee Gutta Sevgililer Günü Yarışması

14 Şubat’a özel, en eğlenceli ve sıra dışı mesajını bardağına yaz ve fotoğrafını instagram’da #coffeegutta etiketiyle paylaş, sende kazan!

14 Şubat tarihine kadar Sevgililer Günü’ne özel en eğlenceli ve sıra dışı sevgi mesajını bardağına yaz ve fotoğrafını instagram’da #coffeegutta etiketiyle paylaş, tablet bilgisayar, yıl boyu ücretsiz kahve, kahve demleme ekipmanları ve Coffee Gutta kupanın sahibi ol!


Bilgi

Kampanya ile 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel en eğlenceli ve sıra dışı sevgi mesajını bardağına yaz ve fotoğrafını instagram’da #coffeegutta etiketiyle paylaş, çeşitli hediyelerin sahibi ol!,

Hediyeler : Adet Hediye

* Hediye görselleri, bilgiler, piyasa değeri ve veraset intikal vergisi tutarı fikir edinme amaçlı olup, farklılık gösterebilir.


Katılım Koşulları

Kampanya ile 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel en eğlenceli ve sıra dışı sevgi mesajını bardağına yazan ve fotoğrafını instagram’da #coffeegutta etiketiyle paylaşan katılımcılar, çeşitli hediyelerin sahibi olacak.

Sadece instagram üzerinden gerçekleştirilecek kampanya kapsamında katılımcılara; tablet bilgisayar, yıl boyu ücretsiz kahve, kahve demleme ekipmanları ve Coffee Gutta kupalar hediye edilecek. Katılımcılar, ne kadar çok fotoğraf paylaşırsa o kadar hediye kazanma şansını artıracak. En fazla beğeni toplayan katılımcılar hediyelerin sahibi olacak. 1 Şubat – 14 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kampanyanın sonuçları 20 Şubat tarihinde Coffee Gutta instagram hesabından paylaşılacak.

 

Tüm Çekilişler

Carte'dor Instagram iPhone X Y..

4 gün 18.297 ₺ Bedava

Akbank Direkt iPhone X Çekilişi

2 hafta 60.990 ₺ Bedava

Önemli Bilgiler

01-02-2017

14-02-2017

20-02-2017

Kampanya Kalan Süre

Kampanya Sonuçlanmıştır