Çekilişte hediye kazananlar ne yapmalı

Çekilişte hediye kazananlar ne yapmalı

Asil ve yedek talihlilerin dikkat etmesi gerekenler…

Çekilişte hediye teslim süreci ve talihlilerin dikkat etmesi gerekenler nelerdir? Asil ve yedek talihlilerin yapması gerekenler, nelere dikkat edilmeli? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için derlemeye çalıştık.

Çekilişlerin sonucu gazetede ilan edildiği anda teslim için başvuru süreci başlar. Burası çok önemli; çünkü bu süreç sadece 15 gün sürüyor. Asil talihliler ilanı takiben 15 günde, yedekler ise asillerden sonraki 15 günde başvuru yapmak zorunda. Bu nedenle yapılması gereken en önemli iş “katıldığınız çekilişin sonucunu takip etmek”. Kimkazandi.com ekibi olarak size her zaman en hızlı bilgileri ulaştırmaya çalışıyoruz. Araya reklam alıp “bizi takip edin” diye not düşelim.

Çekiliş sonucunda isminizi gördünüz, öncelikle isim benzerliği olmadığından emin olmaya çalışın. Birçok ilanda şifre, katılım numarası, vb bilgiler yer alır. Öncelikle bunu kontrol edin. Yine önemli bir not; şifreli paketleri, katılım belgesi, fiş, fatura, kısacası katılım koşullarında neyi saklamanız gerekiyorsa, o olmadan hediyeyi alamazsınız.

Çekiliş yapan ajans, ajans yok ise düzenleyici firma ile bağlantıya geçin. İletişim bilgileri katılım koşullarında yazar. Katlım formunda yazan adresinize bir tebligat gönderecekler. Tebligatın bu adrese yapılması zorunlu… Bu nedenle çekilişe katılırken mesai saatlerinde kapıyı açacak birisinin olduğu adresi (örneğin işyeri) yazmak daha iyi olur. Neyse, siz zaten kazandınız ve isminizi gördünüz; postacıyı bekleyebilir, aksilik halinde yine ajansla iletişime geçebilirsiniz.

Size gelen tebligatın içindeki ibranameyi notere onaylatmanız gerekir. Bu belgeyi verip hediyenizi alabilirsiniz. İletişime geçmek için her zaman katılım koşullarında yazılı adres ve telefonları kullanın. Başka yerden gelen aramalara ve bilgilere itimat etmeyin. Bol şans…

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

6 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı