Şansımı artırmak için neler yapabilirim

Şansımı artırmak için neler yapabilirim

Çekilişlerde kazanma şansımı nasıl arttırırım?

Çekilişte Kazanma Şansı Nasıl Artar? Çekilişlerde Kazanmanın Püf Noktaları. Çekilişte Şansımı Nasıl Arttırırım? Hangi Çekilişlerde Kazanma Şansı Daha fazla?

Çekilişte kazanmak için; önce katılın! Yani şansınıza bir şans verin. Çekilişe katıldınız ve çıkmadı. Karalar bağlamayın. Diyorsanız ki, her sayısal oynadığımda 6 tutturuyordum, çekilişe katıldım kazanamadım, o ayrı. Bir ara görüşelim.

Sanılanın aksine markaların yaptıkları çekilişlerde kazanma şansınız piyango biletinden de, sayısaldan da çok çok fazla. Bir de ufak tefek detaylara dikkat ederseniz şansınızı katlayabilirsiniz. İşte kazanmak isteyenler için basit 15 basit kural.

 1. Katılın. Katılmadığınız çekilişte size hediye çıkmaz!
 2. İletişim bilgilerinizi doğru yazın. İletişim bilgisi olmadığı için ulaşılamayan, yedek talihliye hakkını devreden kişi sayısını tahmin edemezsiniz.
 3. Şifre Grişini Son Güne Bırakmayın. Özellikle birkaç dönem halinde yapılan çekilişlerde her zaman ilk dönem gönderilen şifre daha az, son dönem gönderilen ise tüm dönemlerden fazladır. Hediyeler ise her döenm aynı olur. Yani bir hediyeyi kazanma şansınız şifre gönderiminin az olduğu dönem daha fazladır. İlginiz çekiyorsa bu yazıyı da okuyabilirsiniz:
  https://www.kimkazandi.com/blog-detay/hangi-donem-kazanma-sansi-daha-yuksek
 4. Mesai saatlerinde bulunacağınız adresi yazın. Kazanırsanız size yönetmelik gereği posta ile tebligat yapılır. E haliyle postacı evde kimse yok diye akşam sizin işten dönmenizi beklemez.
 5. Sonuçları takip edin. Haberiniz yoksa hediye de yok. Yedek talihli size bol bol dua eder. Çekiliş Sonuçlarını kimkazandi.com’dan takip edebilirsiniz.
 6. Katılım belgelerinizi saklayın. Katıldığınızı belgeleyen fiş, fatura, verildiyse kupon, satın aldığınız ürünlere ait şifreli paket, çubuk, kapakları saklayın. Kazanmanız halinde ibraz etmeniz istenebilir. Neyi saklamanız gerektiği katılım koşullarında yazar.
 7. Kısa süreli kampanyaları deneyin. Süre az ise genelde katılımcı sayısı da azdır. Bu durumda kazanma şansı artar.
 8. Her gün 1 çekiliş hakkı veren kampanyaları takip edin. Kazanma şansı dediğimiz şey basit matematik. Günde 1 çekiliş hakkı veren çekilişlerde herkes her gün katılım yapamaz. Siz her gün katılırsanız şansınız diğer katılımcılardan daha fazla olur.
 9. Ailenizdekileri de dahil edin. Diyelim ki çekilişe 1 kişi günde 1 kez katılabiliyor. Siz de 4 kişilik bir ailesiniz. Tüm aile üyeleri katılırsa 4 kat fazla şansınız olur.
 10. Yaş sınırına dikkat edin. Çekilişlere katılmak için 18 yaşından büyük olmanız gerektiğini unutmayın.
 11. Katılmak zorlaştıkça şansınız yükselir, zorlayın. Çekiliş koşullarını dikkatli okuyun. Bazı çekilişlerde katılım için o kadar çok kural vardır ki, birçok kişi daha başında katılmaktan vazgeçer. Bazı çekilişlerde katılım o kadar düşüktür ki, neredeyse her katılana hediye çıktığı durumlar olur.
 12. Alışverişinizi yönlendirin. İki AVM’den çekiliş yapanı seçin, en çok çekiliş yapan bankayı kullanın, işinizi görecek ürünlerden çekiliş yapanları tercih edin.
 13. Ortak düzenlenen çekilişleri takip edin. Mecra ve markaların ortak yaptığı kampanyalara dikkat edin. Falanca markette filanca ürün alanlara yönelik çekilişte bir de katılım için bir koşul daha belirlendiyse emin olun katılım düşer, kazanma şansınız da aynı oranda yükselir.
 14. Takip edin. Kullandığınız banka, operatör gibi firmalar otomatik katılım ile çekiliş yapabiliyorlar. Yani siz hiçbir şey yapmadığınız (yapmadığınızı zannettiğiniz) halde çekilişe katılmış olabilirsiniz.  
 15. Katılın. Katılmaktan vazgeçmeyin. Çekilişlerde hediye kazanma şansınız sayısaldan, piyango biletinden ikramiye çıkma olasılığından kat kat fazladır. Üstelik bileti gofret gibi yiyemezsiniz, gömlek gibi giyemezsiniz. Yani amorti garanti!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı