Ben 10 ile Forum İstanbul’da  kahramanlık zamanı

Ben 10 ile Forum İstanbul’da kahramanlık zamanı

Dubai tatili kazanma şansı
Forum İstanbul, tüm dünyada milyonlarca hayrana ulaşan Ben 10 çizgi film serisinden uyarlanan turnuvaya ev sahipliği yapıyor. Çocuklara unutulmaz bir karne hediyesi sunan turnuva sonunda birinci çocuk, Dubai IMG Worlds of Adventure’daki Cartoon Network Zone’a ailesiyle birlikte seyahat hakkı kazanacak.
 
Sunduğu benzersiz alışveriş ortamı kadar etkinlikleriyle de büyük ilgi gören Forum İstanbul, yarıyıl tatilinin ilk haftasında, ‘Ben 10 İle Şimdi Kahramanlık Zamanı’ sloganıyla dünyayı kasıp kavuran Ben 10 Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor. 
 
Cartoon Network'te yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören ve milyonlarca çocuğun hayranlığını kazanan Ben 10 adlı çizgi filmin, oyunları da çok fazla ilgi topluyor. Ben 10’in macera dolu dünyasına girerek 3D deneyim yaşamak ve sürpriz hediyeler kazanmak isteyen çocuklar, 24 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında Forum İstanbul’da buluşuyor.
 
Türkiye’de ilk kez Forum İstanbul’da gerçekleşecek Ben 10 Turnuvası’nda, 3D turnuva alanında omnitrix saatini takan çocuklar, hayranı oldukları karakterin rolüne girecek ve onun gibi bir kahramanlık yapacaklar. Maceraya katılan çocuklar, tünellerden geçme, yumruk duvarı, havuz engeli, enkaz oyunu, tırmanma duvarı gibi zorlu ve heyecan dolu etapları geçerek, oyunu en kısa sürede tamamlamaya çalışacaklar.
 
Özel hazırlanmış workshop oyun alanında, çocuklar Ben 10 Playstation oyunu ve dart oyunu oynayacak, Ben 10 çizgi filmi izleyecekler. Ayrıca fotoğraf alanında Allien kostüm karakterle fotoğraf çektirme fırsatı yakalayacaklar.
 
En başarılı ‘kahraman’a Dubai gezisi hediye
 
Turnuva sonunda en yüksek skora ulasan katılımcı, ailesiyle birlikte 2015 yılı içerisinde, Dubai IMG Worlds of Adventure’daki Cartoon Network Zone’a unutamayacağı bir seyahat gerçekleştirme şansı yakalayacak.
 

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı