“Ben Bakan Olsam” resim yarışması devam ediyor

“Ben Bakan Olsam” resim yarışması devam ediyor

Dereceye girenler ödüllendirilecek
Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da, şehrin içinde yeni bir şehir kurma hedefiyle yükselen Mebuskent konut projesinin düzenlediği “Ben Bakan Olsam” resim yarışması sürüyor. Milletvekillerinin de aralarında bulunduğu bir organizasyonla işbirliği halinde inşa edilen Mebuskent’in anasınıfı ve ilköğretim öğrencileri arasında başlattığı yarışma 17 Nisan’da sona erecek.
 
 
Mebuskent projesini hayata geçiren AYMOR Grup’un geleceğin milletvekili ve bakanları arasında düzenlediği “Ben Bakan Olsam” yarışması öğrencilerden büyük ilgi görüyor. Ülke genelinde yapılan ve anaokulu, 1-4. Sınıflar ve 5-8. Sınıflar olmak üzere üç kategoride düzenlenen yarışmaya çok sayıda başvuru gelmeye devam ediyor.
 
 
Çocuklardan bakan olmaları durumunda neleri değiştirecekleri, hangi hayallerini hayata geçireceklerini resmetmeleri istenen yarışmada, minik bakanlar resimlerini yarisma@mebuskent.com adresine gönderiyor. 
 
 
Yarışma sonunda birinci olan öğrenci Mebuskent’ten bilgisayar kazanacak. İkinci öğrenci ipad, üçüncü ise bisikletin sahibi olacak. Dereceye giren ilk 20 öğrenci de eğitim setiyle ödüllendirilecek.
 
 
Yarışma 17 Nisan’da sona erecek.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Metin Helva iPhone Çekilişi

Metin Helva iPhone Çekilişi

1 ay 86.963 ₺ 99 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı