“Benim Annem #cicekannem” diyenler Morhipo’da Kazanıyor!

“Benim Annem #cicekannem” diyenler Morhipo’da Kazanıyor!

Morhipo'dan Anneler Günü Yarışması
Yüzlerce markanın binlerce ürününü aynı çatı altında sunan morhipo.com; Anneler Günü’ne özel hazırladığı uygulamaile annelerini iki kez sevindirmek isteyenlere güzel bir fırsat sunuyor. 12 Mayıs’ta sona erecek yarışmaya katılarak Beymen çanta seti kazanmak isteyenlerin annelerine en sevdiği çiçeği götürüp bu anın fotoğrafını çekerek morhipoblogsayfasına yüklemesi yeterli.
 
Anneler Günü öncesi ne hediye alsam diye düşünenlere binlerce seçenek sunan morhipo.com, bu özel gün için morhipoblog üzerinden özel bir yarışma başlattı.
 
Yarışmaya, 5-12Mayıstarihleri arasında morhipoblog’daki  “Her Anne Çiçektir” sayfasına annelerine en sevdiği çiçeği verdikleri anın fotoğrafını yükleyen herkes katılabiliyor. http://bit.ly/cicekannem sayfası üzerinden Morhipo “Her Anne Çiçektir” yarışmasına katılarak en çok beğeni alan ilk 20 kişi içinden morhipo jürisinin seçeceği birinci olan kişi Beymen çanta, Beymen eşarp, Beymen cüzdan; ikinci olan kişi Beymen çanta ve Beymen cüzdan; üçüncü olan kişi ise Beymen makyaj çantası ve Beymen cüzdan kazanacak. Kazanlar 13 Mayıs tarihinde Facebook morhipo sayfasında açıklanacak.
 
Ayrıca morhipo.com’dan Mayıs ayında  alışveriş yapanları bir sürpriz bekliyor. Kutulardan çıkan canım annem yazılı kurabiyeler anneler için küçük bir hediye olacak.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı