#dünyanınenrahatkucağı Anneler Günü Yarışması

#dünyanınenrahatkucağı Anneler Günü Yarışması

BRN kazandırıyor
Ankara - Dünya genelinde 60'a yakın ülkede satılan BRN Yatakları, Anneler Günü kapsamında 30 Nisan - 10 Mayıs tarihleri arasında Twitter’da "Dünyanın en rahat kucağı" konulu selfie fotoğraf yarışması başlattı. 
 
BRN Yatak, Anneler Günü nedeniyle düzenlediği yarışmada annelere ve çocuklarına süpriz hediyeler kazanma fırsatı sunuyor.
Yurt genelinde başlatılan yarışmada, twitter üzerinden #dünyanınenrahatkucağı hashtagiyle annelerin çocuklarıyla çektikleri selfie fotoğraflar paylaşılacak. 
 
Yarışmada, fotoğrafı en çok beğeni alan anneye yatak ve emzirme yastığı verilirken, çocuğu için yün bebe yorgan ve yastık hediye edilecek.
Kesintisiz ve kaliteli uykuyu tercih edenlerin adresi olan BRN Yatakları'nın Genel Müdürü Berna İlter, kazanan talihlinin 11 Mayıs Anneler Günü’nde ilan edileceği selfie fotoğraf yarışmasıyla ilgili şunları söyledi:
 
“Düzenlediğimiz bu yarışmayla, dünyanın en rahat kucağına sahip annelerimize, 'dünyanın en rahat yeri olan' BRN Yatak uyku ürünlerini hediye ederek, kendilerine bir anlamda teşekkür etmek istedik. Umarız, tüm dünyada oldukça ilgi gören ürünlerimiz annelerimizi mutlu eder.”
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı