#EnRahatBenimAnnem Anneler Günü Yarışması

#EnRahatBenimAnnem Anneler Günü Yarışması

Defacto Anneler Gününde kazandırıyor
‘Akdeniz Rahatlığı’ mottosu ile çalışmalarını sürdüren DeFacto, özel olarak tasarlanan ‘Anne Gömleği’ ile Anneler Günü’nü kutluyor. Şallardan çantalara biribirinden şık aksesuarlar ise annelerin şıklığına şıklık katıyor. Anneler Günü için instagram üzerinden bir yarışma da düzenleyecek olan DeFacto, en beğenilen fotoğrafları ödüllendiriyor.
DeFacto, rahatlığından ödün vermeden, her ortamda şık ve modern görünmek isteyen anneler için Anneler Günü’ne özel hazırladığı ürünleri ile dikkat çekiyor. Her sezon yeni koleksiyonları ile moda tutkunlarının beğenisini toplayan DeFacto, rahatlık ve şıklığı tüm annelere sunmak için ‘Anne Gömleği’ni hazırladı. Anneler Günü’nde annesini sevindirmek isteyenlerin birçok alternatifi bir arada bulabileceği DeFacto koleksiyonları ise tasarımları ile öne çıkıyor.  
Instagram üzerinden 30 Nisan’da başlayan ve  Anneler Günü sonuna kadar devam edecek olan bir yarışma düzenleyen DeFacto, #enrahatbenimannem hashtag’i ile annesinin fotoğrafını paylaşan ve en çok beğenilen 3 fotoğrafın birincisine 150 TL, İkincisine 125 TL, üçüncüsüne  100 TL’lik hediye çeki verecek. 
Anneler günü’ne özel olarak 19,90 TL’den 39,90 TL’ye kadar uygun bir fiyat aralığında birbirinden şık gömlek ve elbiseler sunan DeFacto ayrıca ‘Anneme zıbın ve patiklerimi sakladığı için’, ‘Anneme öpünce geçtiği için…’, ‘Anneme kitaplarımı kapladığı için…’, ‘Anneme ütülü çarşaflarım için…’ sloganlarıyla bugüne gelene kadar yaptıkları her şey için annelere teşekkür etme fırsatı sunuyor. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı