"Sıra Sende" yarışması ile herkes tasarımını görsün

"Sıra Sende" yarışması ile herkes tasarımını görsün

enmoda'dan hediyeler kazanma şansı

Gücünü gençlerden alan Tabe Kıyamet Design Studio, “SIRA SENDE” yarışması ile üniversite  öğrencilerine tasarımlarını gerçeğe dönüştürme fırsatı veriyor!

 

Tuba Tuncay Alkan ve Tunç Tuncay ortaklığında kurulan, Osmanlıca’ da “kıyamate kadar” anlamına gelen, bir kış gecesi rüyası Tabe Kıyamet; ilk görüşte aşk mottosundan yola çıkıyor. Ilk görüşte aşık olup sonsuza kadar hep seninle kalmasını istediğin ürünlerin toplamı olan Tabe Kıyamet gücünü sokaktan, sokaktaki gençlerden alıyor. Gençlerin ilhamına ve enerjisine güvenen Tabe Kıyamet markası gençlerle bir arada olmak için Tabe Kıyamet Design Studio’ yu kurdu ve şimdi de seni tasarımını herkesle paylaşabilmen için “SIRA SENDE” yarışmasına davet ediyor.

SIRA SENDE YARIŞMASI NEDİR?

Tabe Kıyamet Design Studio; SIRA SENDE yarışması ile üniversite öğrencilerine kendi elbiselerini tasarlama ve tasarladıkları elbiseleri üretme fırsatı veriyor.

“Ben olsam böyle yapardım” diyen tasarım öğrencileri tasarladıkları elbiseleri Tabe Kıyamet Design Studio ile paylaşacak, kazanan ilk üç elbise üç rengiyle birlikte üretilecek ve hem Tabe Kıyamet Design Studio hem de en iyi moda sitesi enmoda.com’ da senin isminle satışa sunulacak!

Tek yapman gereken, 01-31 Mayıs tarihleri arasında hem gündüz, hem gece, davette, işte, sokakta tüm gün boyunca giyilebilecek elbiseyi tasarlamak ve teknik çizimini tabekiyamet@enmoda.com  adresine göndermek! Umut Eker, Ahu Yağtu, Billur Saatçi, Tuba Tuncay Alkan( Tabe Kıyamet markasının kurucusu), Erem Kargül’ ün (enmoda.com moda pazarlama yöneticisi) jürisinde bulunduğu “SIRA SENDE” yarışmasında en özgür elbiseyi yaratan ilk üç tasarımcı Tabe Kıyamet Design Studio’ ya dahil olacak.

Koleksiyonunda sokak ve şehirli modasına uygun, stilden ödün vermeden rahatlık sağlayan modeller yaratmayı unutma!

Yarışma şartlarına facebook/tabekiyamet ve www.enmoda.com web sitelerinden ulaşabilirsin.

Tabe Kıyamet Design Studio’ da ve enmoda.com’ da satışa sunulacak elbisenle herkes hayallerini görsün!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı