#SonDilimMücadelesi kazandırıyor

#SonDilimMücadelesi kazandırıyor

3 Retweete Bir Pizza
Little Caesars pizzaların son dilimini kapmak için geliştirdiği taktikleri #SonDilimMücadelesi hashtagi ile paylaşıp üç retweet alanlar, Sufle kazanacak 25 kişiden biri olma fırsatına sahip oluyor.
 
 
Türkiye’de nefis kenarın mucidi Little Caesars, son dilimi kapmak için her yolu deneyen pizza tutkunlarını es geçmiyor. Leziz günlük hamuru ve tamamı doğal malzemelerle hazırlanan Little Caesars Pizzaların son dilimini kapmak için geliştirdiği taktikleri, #SonDilimMücadelesi hashtagi ile anlatan “son dilim ustaları” Sufle kazanma şansı yakalıyor.
 
Taktiklerini #SonDilimMücadelesi hashtagi ile paylaşıp üç retweet alanlar, zafer tatlısı Sufle kazanacak 25 kişiden biri olma fırsatına sahip oluyor.
 
www.littlecaesars.com.tr adresinden yapılacak ilk online siparişte geçerli olacak sufle ödülü, en az 10 TL ve üzeri siparişlerde tek sefere mahsus olarak kullanılabiliyor.
 
Peki, #SonDilimMücadelesi’ni kullanıcılar nasıl anlatıyor. İşte tweetlerden bazıları…
 
#SonDilimMücadelesi elimdeki pizza dilimini bırakıp son dilimi yerim.
@LittleCaesarsTR da son dilimi kapmak için 'Aaaaa kızlar Kıvanç Tatlıtuğ değil mi o?' şeklinde çığlık atılır ve #SonDilimMücadelesi kazanılır.
#SonDilimMücadelesi aaa su gecen seninki değilimiiii der kaparim…

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı