“20 Yıl Sonrasını Hayal Et”  Resim Yarışması

“20 Yıl Sonrasını Hayal Et” Resim Yarışması

Onur Market Yarışması

Onur Market bu yıl Küçükçekmece, Bakırköy ve Başakşehir ilçelerinde bulunan ilkokul ve ortaokullarda ‘’ 20 Yıl Sonrasını Hayal Et’’ resim yarışması düzenliyor.

Onur Market’in, ilkokul ve ortaokul çağındaki çocukları sanata teşvik etmek ve çocukların bedensel ve zihinsel gelişmesinde önemli bir rolü olan resim sanatını, öğrencilerin gündemine getirmek amacıyla düzenlediği ‘’20 Yıl Sonrasını Hayal Et ‘’ resim yarışması başladı.

Başvuru için son gün 08 Nisan 2016

Yarışmaya, 35x50 resim kâğıdına, her türlü boya malzemesiyle (sulu boya, pastel boya, kuru boya, yağlı boya vb.) yapılmış resimleriyle katılabiliyor. Her okul ve öğrenci, istediği sayıda resimle 08 Nisan 2016 tarihine kadar yarışmaya başvurabiliyor.

Resimlerin belirtilen tarihe kadar Fevzi Çakmak Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:11 Özen İş Merkezi Sefaköy / İstanbul adresine gönderilmesi gerekiyor.

Yarışmada dereceye giren çocuklara ödülleri yapılacak ödül töreninde takdim edilecek. Katılımcılar, 1.’ye Samsung Tablet, 2.'ye Bisiklet, 3.'ye150 TL Alışveriş çeki ile ödüllendirilecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı