2014'te kampanyalar işte böyle geçti

2014'te kampanyalar işte böyle geçti

Bir yılı daha noktalıyoruz

Türkiye'nin en büyük kampanya portalı Kimkazandi.com olarak bir yılı daha noktalamanın heyecanı içerisindeyiz. 2007 de başlayan serüvenimiz bu sene bizim için daha anlamlıydı. Çünkü yenilendik! 

Evet artık arama yapabileceğiniz, kampanyaları kategorik listeleyebileceğiniz, kampanyaları puanlayabileceğiniz ve hatta facebook profiliniz ile değerlendirebileceğiniz yeni yapımıza geçtik. Tepkileriniz çok olumlu oldu. Ayrıca, üye olanlar puan toplayarak özel yarışmalarımızda hediyeler kazandılar. Siz de hemen tıklayın, kolaylıkla üye olun

Gelelim bu yılın kampanya notlarına....Yılın en büyük ilk olayı, geçen seneden devam eden Kipa 21. Yıl kampanyasının çekiliş sonuçlarının açıklanması olmuştu. Çekiliş sonuçları İLK ÖNCE Kimkazandi.com farkı ile yayınlanmıştı. 1 milyonu aşkın katılımın neticesinde günlerce internette trafik rekorları kırdık :)   Ayrıca yine yılın ilk günü Axe 'ın Mercedes AMG SLS kampanyası neticesi açıklandı. 144 bin katılımda otomobil İstanbul'a gitti.

Şubat ayında "Fanatik'in En İyi On Numara" Hyundai otomobil kampanyası ile Beko'nun Adını Sen Koy kampanyaları öne çıktı. Mart'tan itibaren Nescafe'nin artık gelenekselleşen 3ü1 arada kampanyası  yine ses getirdi ve bu ay N11'in sonucu ilk önce Kimkazandi.com'da yayınlanan En Güzel Evim kampanyasını çok konuştuk. 

Nisan ayından itibaren Lipton'un gelenekselleşen kampanyası, Mayıs'ta ise Fritolay Transformers kampanyası Kimkazandi.com istatistiklerinde en önde yer alan kampanyalar oldu. Haziran'ın yıldızı Ankara merkezli Altunbilekler'in Toyota kampanyası oldu, Temmuz'a ve 2014 yılına damga vuran kampanya ise Magnum'un Lamborghini'si oldu. Magnum 'un çekiliş sonucu itibari ile asil talihlisi arabayı almadı ve yedek talihli Tuğçe Ciğer Tülin Şahin'in elinden anahtarı aldı. Sosyal medyada bu fotoğrafı çok beğeni aldı.

 

 

Magnumun doğum günü hediyesi üstelik Tülin Şahin in ellerinden. #magnum #lamborghini #hazpeşinde

Tuğçe Ciğer (@beetlejuicet) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (

)

 

Temmuz ayının diğer yıldızları, Yeni Dacia Logan ve Samsung Hangisi Haklı yarışması oldu. Ağustos' yine Magnum'un önderliğinde geçerken, Media Markt'ın Çak Bi 5 'lik kampanyası ve N11'in mobil uygulama indirme kampanyası takip edenler oldu. Eylül'de Lamborghini çekilişinin ardından Kia Sportage - sosyal medya destekli kampanyası ile oldukça ilgi uyandırdı. Bir sonraki isim ise kampanya severlerin hatırlayacağı Snickers'ın Açken Sen Kimsin mottolu kampanyası oldu. Ekim'de Snickers Açken Sen Kimsin oldukça açık ara diğerlerinden ayrışırken,  takip edenler ise Kia ve Özdilek kampanyaları oldu. 

 

Uğur Soğutma'nın kampanyası gerek devam ettiği periyod gerek ise sonuçlarının açıklanması itibari ile Kasım ayında aynı zamanda facebook yorumları ile en çok trafiği aldı. Ocak ayının ilk günlerinde çekiliş sonucunu ilk önce Kimkazandi.com olarak bizim açıklayacağımız Jeep hediyesi ile iddaa heyecan uyandırdı.  Aralık'ta Haberturk 'un Umre kampanyası çekiliş sonuçları ile sitemiz trafik rekorları kırarken, Türk Hava Yolları'nın Miles and Smiles kampanyası şu anda en çok tıklananlarda ilk sırada! 

 

- Türkiye Sakatlar Derneği Eşya Piyangosu'nu yayınlayan ve bu kampanyaya olabildiğince destek olmaya çalışan portal Kimkazandi.com oldu. 

-  Birçok çekiliş sonucunu İLK ÖNCE yayınlayan TEK PORTAL Kimkazandi.com olmaya devam etti.

- Kimkazandi.com ziyaretçilerinin en çok aradığı 3 kelime: iPhone 5S, iPad ve iPhone oldu. 

- Yıl boyu en çok ziyaret edilen ilk 3 kampanya: Magnum Lamborghini, Snickers Açken Sen Kimsin, Kia Sportage Kaçırıldı oldu. 

- Yıl boyu en çok merak edilen ilk  çekiliş sonucu, Kipa 21. Yıl kampanyası oldu.

2014 'te size şans getirmeye devam ettik, 2015 te birçok sürpriz yine sizi bekliyor olacak :) 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı