2016 Milli Piyango Yılbaşı biletleri El Classico seyahati kazandırıyor

2016 Milli Piyango Yılbaşı biletleri El Classico seyahati kazandırıyor

Bilyoner.com 'da çifte şans!

Türkiye’nin önde gelen şans oyunları platformu Bilyoner.com, 55 milyon TL’lik rekor ikramiyesi ile herkesin hayallerini süsleyen Milli Piyango yılbaşı çekilişine yönelik özel bir kampanya düzenliyor. Milli Piyango biletlerini Bilyoner.com’dan alanlar, nisan ayında Barselona turu ve El Clasico’yu yerinde izleme şansı yakalıyor. Milli Piyango İdaresi’nin yasal elektronik bayii olan Bilyoner.com’dan alınan biletler dijital ortamda saklandığı için, kaybolma gibi bir sorun yaşanmıyor.

 

Milli Piyango, yılbaşı özel çekilişinde 55 milyon TL ile tarihinin en büyük ikramiyesini vermeye hazırlanıyor. Bu yılbaşında Milli Piyango biletini Bilyoner.com'dan alanlar ise bu rekor ikramiyeyi kazanma şansına bir de Barselona turu yapma ve El Clasico'yu yerinde izleme şansını ekliyor.

 

31 Aralık 2015’e kadar devam edecek olan kampanyaya katılan üyeler, Bilyoner.com’da yapacakları her 12,50 TL'lik Milli Piyango harcaması için bir çekiliş hakkı kazanıyor. Kampanya sonunda yapılacak çekilişle, 6 Bilyoner.com üyesi, beraberlerinde bir sevdikleri ile birlikte, nisan ayında oynanacak FC Barcelona – Real Madrid karşılaşmasını yerinde izleyecek ve Barselona’da 3 gün 2 gece konaklayacak.

Milli Piyango İdaresi’nin yasal elektronik bayii olan Bilyoner.com’dan Milli Piyango bileti almak son derece kolay ve güvenli. Bilyoner.com üyeleri, 5-10 ve 100’lük düz ya da karışık serinin yanı sıra rastgele, doğum günü bileti ve istedikleri numarayı seçebilme gibi yöntemlerle de biletlerini alabiliyor; üstelik uzun kuyruklarda saatlerce sıra beklemek zorunda kalmıyorlar.

 

Mobil uygulamaları ile cep telefonlarından ve tabletlerden de Milli Piyango bileti almaya olanak sağlayan Bilyoner.com’dan satılan biletlere isabet eden büyük ikramiye sayısı 2015 yılında 6’ya, toplamda ise 17’ye ulaştı.

 

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLA: http://kimkazandi.com/kampanya/bilyoner-el-clasico-cekilisi

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı