23 Nisan Morhipo Selfie Yarışması

23 Nisan Morhipo Selfie Yarışması

Çocukları ile Selfie Çekmeyi En İyi Morhipolular Bilir!

morhipo.com; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak bir Facebook uygulaması hazırladı. 30 Nisan’da sona erecek yarışmaya katılmak için çocuğunuz ile çektiğiniz bir selfieyi Facebook morhipo 23 Nisan Selfie sayfasına yüklemek yeterli.

Çocuk kategorisi altında sunduğu 12 binden fazla ürünle online alışveriş dünyasında önemli bir fark yaratan morhipo.com, çocuklara armağan edilmiş en özel gün olan 23 Nisan’ı unutmadı ve bugüne özel olarak Facebook üzerinden özel bir yarışma başlattı.

Yarışmaya katılmak için 17-30 Nisan tarihleri arasında Facebook’taki morhipo 23 Nisan Selfiesayfasına çocuklarıyla birlikte çektikleri selfieleri yükleyen herkes katılabiliyor. Yarışmaya katılanlar Morhipo’dan kozmetik ve elektronik dışı kategorilerde yeni sezon ürünlerinde geçerli olmak üzere %10 Hediye çeki kazanma fırsatını yakalayacak. http://bit.ly/23Nisanselfie sayfası üzerinden Morhipo 23 Nisan Selfie yarışmasına katılarak en çok like alan ilk 20 kişi içinden morhipo jürisinin seçeceği birinci olan kişi 250 TL, ikinci olan kişi 150 TL, üçüncü olan kişi ise 100 TL değerinde morhipo hediye çeki kazanacak ve tüm sitede dilediği gibi harcayabilecek.

Ayrıca Chicco, Benetton 012, Panço, Play-Doh, Bluekey, Tiny Love, Hasbro, Barbie, Puma, Nike, Bebetto, Zeynep Tekstil, Valenza, Reebok, adidas ve dahabirçokmarkanınçocuklaraözelürünlerini sunan morhipo.com’dan Nisan ayında  alışveriş yapanları bir sürpriz bekliyor. Kutulardan çıkan lolipoplar 23 Nisan’da çocuklar ve aileler için küçük bir hediye olacak.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Nescafe Xpress Çekilişi 2024

Nescafe Xpress Çekilişi 2024

5 ay 6.066.804 ₺ 24 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı