25milyonmil.com dan mil kazanırsan gidebileceğin vizesiz ülkeler...

25milyonmil.com dan mil kazanırsan gidebileceğin vizesiz ülkeler...

25 Milyon Mil çıkarsa yolculuk nereye?:)

25 MİLYON MİL ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLA!

Seyahat tutkunlarının zaman zaman isyan ettiği konu: VİZE almak

Evet şartları tuttursanız bile evrak hazırla, vize başvurusu için - hele şehrinde elçilik, konsolosluk yoksa oraya - git, sonra vizen çıkmış umuduyla pasaportunu teslim almak için ya elçiliğe, konsolosluğa ya da vize başvuru merkezine git. 

Bazen en iyisi vizesiz seyahat etmek dediğinizi duyar gibiyiz. 25milyonmil.com dan mil kazanırsan gidebileceğin vizesiz ülkeleri senin için bir araya getirdik:

Antigua-Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Bahamalar, Barbados, Belize, Bolivya, Bosna-Hersek, Brezilya, Brunei Sultanlığı, Ekvador, El Salvador, Fas, Fiji, Filipinler, Guatemala, Gürcistan, Haiti, Honduras, Hong Kong, İran, Jamaika, Japonya, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Kolombiya, Kore Cumhuriyeti (Güney Kore), Kosova, Kosta Rika, Libya, Lübnan, Makau Özel Bölgesi, Makedonya, Maldivler, Malezya, Mauritius, Moğolistan, Moldova, Nikaragua, Pakistan (iş adamları vizeden muaf), Palau Cumhuriyeti, Paraguay, Rusya, Seyşeller, Saint Kitts and Nevis, St. Lucia, St. Vincent-Grenadines, Sırbistan, Singapur, Solomon Adaları, Sri Lanka, Suriye, Svaziland, Şili, Tayland, Trinidad-Tobago, Tunus, Tuvalu, Uruguay, Ürdün, Venezuela.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıkla: 

http://kimkazandi.com/kampanya/miles-smiles-25-milyon-mil-kampanyasi-cekilis

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Metin Helva iPhone Çekilişi

Metin Helva iPhone Çekilişi

1 ay 86.963 ₺ 99 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı