Adese’de Geleneksel “Benim Annem Süper Çünkü…”  Yarışması Başladı

Adese’de Geleneksel “Benim Annem Süper Çünkü…” Yarışması Başladı

Adese'den Anneler Günü Yarışması
Adese, Fairy ile birlikte düzenlediği “Benim Annem Süper Çünkü…” yarışmasıyla 50 kişiye Braun Ütü kazandırıyor. 
 
Adese’nin, Anneler Günü’nden önce düzenlemeyi gelenek hâline getirdiği “Benim Annem Süper Çünkü…” yarışması bu yıl da annelerini sevindirmek isteyenler için bir fırsat. Adese ve Fairy işbirliğiyle düzenlenen yarışmada “Benim Annem Süper Çünkü…” cümlesini en güzel şekilde tamamlayan 50 kişi Braun Ütü TS-715 kazanıyor.
 
Adese ve Fairy’nin bu özel günü Braun Ütü TS-715 hediyesiyle süslediği yarışmaya katılmak için son gün ise 6 Mayıs. Annesine bu yıl Braun Ütü hediye etmek isteyenlerin, Adese ve Adesem mağazalarından Adese Kart ile 10 TL tutarında Fairy ürünlerinden alışveriş yaparak “Benim Annem Süper Çünkü…” cümlesini kendi duygularıyla ifade ederek tamamlayıp ad-soyad, telefon numarası, e-mail, açık adres ve Adese Kart numarası ile birlikte benimannem@adese.com.tr  adresine göndermeleri yeterli…
 
“Benim Annem Süper Çünkü…” yarışmasında, seçici kurul tarafından belirlenen en güzel 50 cümlenin sahibi ödül almaya hak kazanırken, hediyeler kazananların adreslerine 10 Mayıs 2014 tarihine kadar gönderilecek. Yarışmada seçici kurulun en etkileyici bulduğu ilk on cevap ise Aile Dostu dergisinin 97. sayısında, Adese’nin Facebook&Twitter sayfalarında ve www.adese.com.tr adresinde yayımlanacak. Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgiye, 444 0 237 numaralı Adese Müşteri Danışma Hattı’ndan ve www.adese.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı