Adriana Lima ile sohbet etme şansı

Adriana Lima ile sohbet etme şansı

#GüzelOluncaBen

Türkiye’nin önde gelen güzellik markası Veet, tüketicilerini 2014’ten beri markanın yüzü olan Brezilyalı top model Adriana Lima ile online bir güzellik sohbetinde bir araya getirecek.

 

Türkiye’nin önde gelen güzellik markası Veet, tüketicilerini 2014’ten beri marka yüzü olan Brezilyalı top model Adriana Lima ile online bir güzellik sohbetinde bir araya getirmeye hazırlanıyor. Markanın sosyal medya mecraları üzerinden sürdürdüğü ve 24 Mayıs’ta sonlanacak olan #GüzelOluncaBen etiketli yarışmasını kazanan şanslı Veet tüketicisi, Adriana Lima ile güzellik ve bakım üzerine yüz yüze sohbet etme fırsatı elde edecek. Yarışmaya katılmak için Veet tüketicilerinin güzel olunca nasıl hissettiklerini #GüzelOluncaBen etiketiyle markanın sosyal medya mecralarına yorum olarak yazması ya da fotoğraflarını yollaması yeterli. Yarışma Koşulları hakkında detaylı bilgiye https://www.facebook.com/notes/891784697550216/ adresinden ulaşılabiliyor.

 

Dünyanın en güzel kadınlarından, Türkiye’nin de en sevilen yüzlerinden olan Adriana Lima geçtiğimiz Şubat ayında Veet markasının reklam filmleri için ikinci kez İstanbul’a gelmişti. Ortaköy’de gerçekleştirilen basın toplantısında Türkiye’nin en büyük güzellik kampanyasını başlatmak için hazırlıkların tamamlandığı mesajını veren Lima, ödüllü yönetmen Anders Hallberg tarafından yönetilen reklam filmi çekimlerini İstanbul’un Ortaköy, Beyoğlu ve Galata gibi en popüler muhitlerinde tamamladı. Reklam filmi Mayıs ayında yayına girecek. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı