Akbank Çekiliş Sonuçları

Akbank Çekiliş Sonuçları

Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi ve Çekiliş Sonuçları

Akbank Çekiliş Sonucu kazananların tam listesi ve Akbank Mobil Yılbaşı Çekiliş Sonuçları hakkında güncel bilgiler..


Akbank Çekiliş Sonuçları ilan edildi. Kazanan asil ve yedek talihlileri kimkazandi.com'da bulabilir, isterseniz alfabetik olarak da sıralayabilirsiniz. Toplamda 25 hediyenin verildiği kampanyaya toplam 470.935 katılım oldu.

 

Akbank Çekiliş Sonuçları Açıklandı

Akbank Çekiliş Sonuçları 12 Ocak 2023 tarihinde açıklandı. Akbank Mobil Yılbaşı Çekiliş Sonuçlarını kimkazandi kampanya sonuç sayfasında bulabilirsiniz. https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/akbank-mobil-yilbasi-2022-cekilis-sonucu

Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi 10 Ocak 2023 Salı günü saat 12:00’da noter huzurunda yapıldı.

Akbank Mobil Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi için katılımlar 31 Aralık akşamı sona ermişti. 8 Aralık’ta başlayan kampanyaya Akbank Mobil kullanıcıları ücretsiz olarak katıldılar. Akbank Mobil uygulamasına giriş yapıp kampanya butonuna tıklayanlar 1 çekiliş hakkı kazanırken, kampanya süresi içinde QR kodla ATM’lerden para çekenler ve otomatik fatura talimatı verenler ilave çekiliş hakkı kazandılar.

Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi ile toplam 25 kişi hediye kazanacak. 5 kişi iPhone 13, 5 kişi Sony PlayStation, 5 kişi Scooter, 5 kişi GoPro ve 5 kişi de Apple Watch kazanacak. Hediyeler hakkında detaylı bilgileri, katılım koşulları için yasal metni ve kampanya hakkında tüm detayları Akbank Mobil Yılbaşı Çekilişi kampanya sayfasında bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/akbank-mobil-yilbasi-cekilisi-2022

Geçmiş Dönem Akbank Çekiliş Sonuçları

Daha önce düzenlenmiş ve sonucu açıklanmış tüm Akbank Çekilişleri ve tüm çekiliş sonuçlarını bu linkten sorgulayabilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/arama?kelime=akbank

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

AllesGo Instagram Çekilişi

AllesGo Instagram Çekilişi

1 ay 48.197 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı