Alfemo Bahar Kampanyası “2000 TL”lik Uğuruyla Geldi

Alfemo Bahar Kampanyası “2000 TL”lik Uğuruyla Geldi

2000 TL'lik fırsatı yakalayın

Çok fonksiyonlu özel tasarım ürünleriyle baharın enerjisini ve tazeliğini yaşam alanlarımıza taşıyan Alfemo’nun, 1 Mart-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında devam edecek; yemek odalarından yatak odalarına, oturma gruplarından yaşam ünitelerine dek birçok takımda “2000 TL indirim” avantajı sunan bahar kampanyası başladı.

Geniş ürün yelpazesinde her zevke uygun yüzlerce çeşit alternatif bulunan Alfemo, bahar kampanyasıyla birlikte “OCEAN”, “LATIANA” ve “COLINA” isimli 3 yeni oturma grubunu, 2 yeni köşe takımı olan “CARMINA” ve “JUNO”yu, başlı başına özel bir koleksiyon olan “VERONA”yı da 2000 TL’lik indirimlerle tüketicilerin beğenisine sundu.

Baharla birlikte evine küçük değişikliklerle yeni bir hava katmak, evinin dekorasyonunu tamamlamak veya sevdiklerine güzel bir ev hediyesi almak isteyenler için de Alfemo’nun Home Decor koleksiyonunda sehpalardan, aydınlatma ürünlerine kadar rengarenk yepyeni ürünler var.

Alfemo bahar kampanyasındaki Maksimum Kart’a özel 1+9 taksit fırsatını ve çok ekonomik ödeme seçenekleriyle bu baharın uğurunu kaçırmayın. Size en yakın Alfemo mağazasını öğrenmek ve yepyeni ürünleri görmek için www.alfemo.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı