Algida Class Hareket Şifre Girişi

Algida Class Hareket Şifre Girişi

Algida Classics Çekilişi Ücretsiz Şifre Girişi

9 Ekim 2020 - Algida Çekilişi güncel durum: Algida Class Hareket Çekiliş Sonucu açıklandı. Kazananların tam listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/algida-class-hareket-cekilis-sonucu

Algida Class Hareket Çekilişi için Algida Classics çubukları üzerindeki şifreleri aşağıdaki linke tıklayanlar internetten ücretsiz giriş yaptılar.
ALGİDA CLASS HAREKET ÇEKİLİŞİ ÜCRETSİZ ŞİFRE GİR

Algida Çekilişi Ne Zaman? 9 Ekim 2020.

Algida Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak? 15 Ekim 2020. (Her zaman olduğu gibi sizlere sonucu daha erken ulaştırmaya çalışacağız.) Sonuç linki: https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/algida-class-hareket-cekilis-sonucu

Algida Class Hareket Çekilişi Hakkında Özet Bilgiler:
Algida Classics – Class Hareket Çekilişine 30 Eylül 2020 akşamına kadar katılabilirsiniz. Çekiliş sonucu 10 kişiye iPhone 11, 10 kişiye Monster Oyun Bilgisayarı, 10 kişiye Xiaomi Mijia Elektrikli Scooter ve 10 kişiye de Sony Playstation hediye ediliyor.

Algida Classics Şifresi Hangi Numaraya Gönderiliyor? Algida Classics çubuklarından çıkacak şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 3256'ya gönderebilirsin.

Algida Classics Şifresini Göndermek Kaç Lira? SMS gönderim ücretleri Vodafone için 65 kuruş, Turkcell ve Türk Telekom için 1 lira. İnternetten katılım ücretsiz, yukarıdaki linki kullanabilirsin.

Hangi Algida Classics ile Kaç Çekiliş Hakkı Kazanırım? Tüm kampanyalı ürünlerde 1 çekiliş hakkı veriliyor. Çekiliş hakkı ürünlere göre değişiklik göstermiyor. Kampanyalı ürünler: 65 ml’lik Kakao, Vanilya, Antep Fıstıklı ve Orman Meyveli Algida Classics dondurmaları…

Hediyeler, kazananın ödeyeceği vergi tutarları, çekiliş ve kampanya ile ilgili tüm detayları ve katılım koşullarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/algida-class-hareket-cekilisi

Bol Şans…

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı