Algida efsaneleri seçim kampanyası sonuçlandı

Algida efsaneleri seçim kampanyası sonuçlandı

Ve kazanan Winner
Günlerdir merakla beklenen seçim kampanyası sonuçlandı ve hangi Algida efsanesinin Türkiye’ye döneceği belli oldu. Sevdikleri Algida efsanelerini desteklemek için Twitter’da oy kullanan on binlerce dondurma severin heyecanla beklediği sonuçlar,   27 Mayıs tarihinde açıklandı. #benimseçimim hashtag’ine gönderilen oyların %39’ini alarak seçimleri kazanan Algida efsanesi ise Winner oldu. Seçimin sonuçları, Korcan Karar tarafından tüm tv kanallarından aynı anda Türkiye’ye duyuruldu.
 
Yaz sürprizlerine hız kesmeden devam eden Algida, yine yaratıcı bir çalışmaya imza attı. Hazırladığı yeni kampanyasıyla Algida, kısa süre önce 3 efsanesinden birinin Türkiye’ye geri döneceğini duyurdu. Hangi Algida efsanesi Türkiye’ye dönsün sorusuna dondurma severlerin yanıtı ise “Winner” oldu. Algida’nın efsane lezzeti Winner, Twitter’da #benimseçimim hashtag’i ile dondurma severlerin oylamasına sunulan seçim kampanyasını %39 oyla kazandı. Seçim sonuçlarını ise Türkiye’nin  en sevilen haber spikerlerinden Korcan Karar açıkladı. Korcan Karar’ın 27 Mayıs tarihinde yaptığı duyuru, tüm tv kanallarında aynı anda yayınlandı.
 
14 Mayıs’ta başlayan kampanyada on binlerce dondurma sever, kendi favori efsanelerini desteklemek için oy kullandı. Seçmenleri Twitter’da oylamaya davet eden ve seçim klişeleri kullanılarak hazırlanan kampanya filmleri de dondurma severler tarafından büyük ilgi gördü. Kampanya filmlerinde adayları Türkiye’nin en sevilen 3 Adam’ı seslendirdi. Eser Yenenler’in Winner’ı, Oğuzhan Koç’un Buzzy’i, İbrahim Büyükak’ın ise Banana Joe’yu seslendirdiği kampanya filmleri farklı versiyonlarla tv’de ve sosyal medyada dondurma severlere sunuldu. 
 
On binlerce oyun %39’unu alarak seçimden başarıyla çıkan Winner, nefis karamel, çikolata ve Algida’nın benzersiz vanilyalı dondurmasını bir araya getiren efsane lezzetiyle 2015 yazına damgasını vurmaya hazır.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı