Algida, Gökten Dondurma Yağdırarak Yaza Merhaba Diyor

Algida, Gökten Dondurma Yağdırarak Yaza Merhaba Diyor

Tweet At Şehrine Dondurma Yağdır
İlk dondurmanın düşmesiyle yaz başlıyor. 2014’e rekor sayıda yeni ürünle başlayan Algida’yla, dondurma severleri bu yaz daha fazla lezzet ve daha fazla eğlence bekliyor. #GöktenDondurmaYağsa hashtag’iyle Twitter üzerinden seçilecek 5 şehre dondurma yağdıracak olan Algida, yazı yepyeni bir reklam filmiyle karşılıyor. Model Grubu’nun seslendirdiği, Barış Manço’nun Kara Sevda şarkısının marka için yorumlanmış versiyonuyla hazırlanan reklam müziği yazın favorileri arasında olmaya aday.
 
Dünyada ve Türkiye’de dondurma pazarının lideri olan Algida, 2014’ün dondurma severlere özel bir yıl olması için hazırlıklarını tamamladı. Yıla, geçmiş yıllardaki ürün portföyünün iki katı ve pazar için rekor bir sayı olarak kabul edilen, 26 yeni ürünle başlayan Algida, yeni ürünlerin tüketiciye sadece tat değil aynı zamanda eğlence de sunacağını duyurdu. Türkiye’nin en sevilen gruplarından biri olan, Model’in Algida için yorumladığı şarkı ve gökten yağan dondurmalarla 2014 yazı, hem çok hareketli hem de çok eğlenceli geçecek. 
 
Bu yaz gökten dondurma yağacak
 
Bu yazın habercisi sadece yükselen hava sıcaklığı ve düşen cemreler değil, aynı zamanda Algida’nın gökten yağacak dondurmaları da olacak. “İlk Dondurma Düştü, Yaz Başlıyor” sloganıyla yola çıkan Algida özel olarak hazırlanmış mini paraşütlerle, Türkiye’deki 5 şehre havadan dondurma yağdıracak. 5 şehri ise Twitter üzerinde yapılacak oylamayla belirleyecek. Şehirler, #GöktenDondurmaYağsa hashtag’i ile istediği şehrin adını paylaşacak tüketicilerin seçimleri doğrultusunda belirlenecek. 
 
Dondurma aşkının en güzel yorumu…
 
2014 yılı boyunca dondurma severleri eğlenceye davet edecek olan Algida, gökten yağacak dondurmaları ilk olarak çektiği reklam filminde gösteriyor. Reklam filminin müziğini ise Türkiye’nin en sevdiği müzik gruplarından biri olan Model’in solisti Fatma Turgut seslendiriyor. Türk Pop müziğinin unutulmaz yorumcusu Barış Manço’nun “Kara Sevda” adlı parçasından Algida’ya uyarlanmış olan şarkıda, dondurma tutkusu ve yaz coşkusu bir arada dile getiriliyor. Model’in seslendirdiği bu eğlenceli şarkı Algida’nın reklam filminin müziği olacak ve yapacağı iletişim çalışmalarında yer alacak. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı