Algida ile Kazan

Algida ile Kazan

Algida ile Kazan Mobil ve 1 TL kampanyası

Algida ile Kazan Nedir?
“Algida ile Kazan” seçili Algida ürünlerindeki kodları göndererek anında sürpriz hediyeler ve puanlar kazanabileceğiniz, biriktirdiğiniz puanlarla bir çok fırsattan yaralanabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Algida ile Kazan uygulamasını nereden indirebilirim?
Algida ile Kazan uygulamasını Google Play ve Apple Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Algida Kazan puanlarını nasıl harcayabilirim?
Kazanılan puanlarla bedava Algida almak için "Ürünler" menüsünden seçilen ürün değerinde puan karşılığı kare kod oluşturulur ve anlaşmalı marketlerden temin edilebilir.
Kazanılan puanlarla digital hediye çeki almak için ise uygulama içinde yer alan "Fırsatlar" menüsünden  seçilen digital hediye karşılığı puan ile alınabilir.    
 
Algida mobil uygulaması ile neler kazanabilirim?
Algida ile Kazan uygulamasından Algida ürünlerinden çıkan şifreyi kod girme alanına girerek sistemin rastgele belirlediği Algida Puan, Digital Hediye Çeki veya bedava Algida ürünü kazanabilirsin.
 
Algida ile Kazan – 1 TL Promosyonu Hakkında Bilgiler;
6 - 19 Ağustos tarihleri arasında Algida ile Kazan uygulaması içinde yer alan kampanya sayfasında yer alan onlarca Algida'dan seçeceğiniz birisini 1 TL'ye alma fırsatı. Seçeceğiniz ürünü 1 TL karşılığı almanızı sağlayacak indirim kodunuzu "Yakınımdaki Marketler" bölümün yer alan anlaşmalı marketlerde kullanabilirsiniz.

Algida ile Kazan Katılım Koşulları
* Kullanıcı hediyeleri kazanmak için öncelikle başarılı bir şekilde uygulamaya üye olmalıdır.
* Kullanıcı şifre bulunan Algida ürünlerinden çıkan şifreyi uygulamanın anasayfasındaki kod girme alanına girerek, systemin rastgele belirlediği Algida puanı ve/veya dijital hediye çeki ve/veya Algida ürün hediyelerinden kazanır. Ürünler stoklarla sınırlıdır.
* Kazanılan Algida puanları kullanıcının hesabına yüklenir ve anasayfada “Puanlarım” başlığı altında toplam puanlar görüntülenir. Kazanılan Algida puanları takip eden bir sonraki takvim yılının sonuna kadar kullanılmazsa kullanıcının hesabından silinir. (Örnek: 2020 yılı içinde kazanılan puanlar kullanılmazsa 31.12.2021 tarihinde silinir) Algida puanlarının kullanım şartlarına dair detaylar için “Algida Puanları Nasıl Kullanılır?” başlığında belirtilmiştir.
* Kazanılan dijital hediye çeki ve Algida ürün hediyeleri anasayfadaki “Biriktirdiklerim” başlığı altında listelenir.
* Dijital hediye çeki ve Algida ürün hediyelerinin son kullanım tarihleri her bir hediyenin altında belirtilir. Anılan tarihe kadar kullanılmayan hediyeler kullanıcının hesabından silinir.
* Algida şüpheli bulunulan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Algida teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı