Algida Şifre Gir 2024

Algida Şifre Gir 2024

Algida Yaz Çekilişi Şifre Giriş Sayfası

Algida Şifre Girişi için katılımlar 30 Eylül 2024 tarihine kadar devam ediyor.. Algida Audi  A3 Çekilişi Şifre Gönderimi hakkında detaylar...

Algida Şifre Girişi için katılımlar 1 Haziran - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında yapılıyor. Algida çubukları ve Cornetto paketlerindeki şifreleri internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden gönderebilirsiniz.

Algida şifrelerini internet sitesi yoluyla ücretsiz girmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

ALGİDA ŞİFRE GİR

Algida Yaz Çekilişi Genel Bilgiler

Algida Çekilişi için şifre girişleri 1 Haziran 2024 tarihinden itibaren yapılıyor. Kampanya 30 Eylül 2024 tarihine kadar 3 dönem olarak devam edecek. 3 dönem sonunda toplamda 5 kişi Audi A3 Otomobil, 100 kişi Apple iPhone 15 Pro ve 100 kişi Apple AirPods Pro kazanacak.

Algida Çekilişi Hakkında Detaylı Bilgiler

Algida Çekilişi hakkında detaylı bilgiler ve katılım koşullarına bu linkten ulaşabilirsiniz. Algida Yaz Çekilişi

Algida Yaz Çekilişi 2024 Sonuçları

Algida Çekilişi Sonucu her dönem sonunda kazananların listesini sonuç sayfamızdan takip edebilirsiniz. Algida Çekilişi Sonuç Sayfası

Algida mobil uygulamasından çekilişe katılım yapılabilir mi?

Algida şifre gönderimi için katılım koşullarında belirtilen www.algidailekazan.com veya Algida ile Kazan mobil uygulaması yoluyla şifre girişi yapılabilirsiniz.

Algida Yaz Çekilişine hangi dondurmalar dahil?

Algida Boom Boom, Algida Boom Boom Gold, Algida Frigola, Algida Classics Kakao, Algida Classics Vanilya, Algida Classics Antep Fıstık, Algida Classics Oreo, Cornetto Classico Kaymak, Cornetto Classico Çilek, Cornetto Classico Çikolata şifreleriyle 1 çekiliş hakkı,
Cornetto Disc Milka, Cornetto Disc Oreo, Cornetto Disc Vanilya Karamel, Cornetto Disc Antep Fıstık ve Cornetto Disc Choco Coffee şifreleriyle 2 çekiliş hakkı kazanarak çekilişe katılabilirsiniz.

Önemli not: Gönderdiğiniz şifreli Algida çubukları ile şifre içeren Cornetto ambalajlarını kampanya sonuna kadar saklamayı unutmayın.

Bol Şans..

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı