Anadolu Efes-Kızılyıldız Maç Bileti Kazan

Anadolu Efes-Kızılyıldız Maç Bileti Kazan

10 kişi kazanacak

Basketbol sevgisinin yaygınlaşmasına katkı sağlamak için Anadolu Efes Spor Kulübü’nün e-ticaret partneri olan hepsiburada.com, sporsever müşterilerini sevindirecek bir kampanya yapıyor. 28 Aralık Pazartesi günü hepsiburada.com’un mobil uygulaması üzerinden spor kategorisinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 10 kişi, 30 Aralık akşamı oynanacak Anadolu Efes-Kızılyıldız karşılaşmasına bilet kazanacak.

 

 

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com’un şanslı müşterileri, Avrupa basketbolunun en önemli organizasyonu olan Euroleague’in heyecanını yaşama fırsatı yakalayacak. Anadolu Efes Spor Kulübü’nün e-ticaret partneri olan hepsiburada.com, Euroleague Top 16 E Grubu’ndaki Anadolu Efes - Kızılyıldız maçı için 10 müşterisine bilet hediye edecek.

 

28 Aralık 2015 Pazartesi günü hepsiburada.com’un mobil uygulamasından spor kategorisinde tek seferde 100 TL ve üzerinde alışveriş yapan ilk 10 kullanıcı, 30 Aralık 2015 Çarşamba günü Abdi İpekçi Spor Salonu’nda saat 19.00’da başlayacak Anadolu Efes-Kızılyıldız karşılaşmasını Hepsiburada Tribünü’nde izleme şansı yakalayacak.

 

Hepsiburada.com’un mobil uygulaması App Store ve Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. 

 

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı