Ankara Shopping Fest 2014 Çekiliş Sonuçları belli oldu

Ankara Shopping Fest 2014 Çekiliş Sonuçları belli oldu

Merakla beklenen talihliler açıklandı
ANKARA SHOPPİNG FEST’İN HEDİYE OLARAK DAĞITTIĞI 13 OTOMOBİLDEN ÜÇÜNÜN TALİHLİSİ ANKARA DIŞINDAN…  
ATO BAŞKANI BEZCİ: “ANKARA ALIŞVERİŞ FESTİVALİ HEM ANKARA’YA HEM ALIŞVERİŞ YAPANLARA KAZANDIRDI. TALİHLİLER OTOMOBİLLERİNİ GÜLE GÜLE KULLANSINLAR.”
8 EKİM 2013- “Şimdi Ankara’da Olmanın Tam Zamanı” sloganıyla 29 Ağustos-14 Eylül tarihleri arasında üçüncüsü düzenlenen Ankara Alışveriş Festivali’nin (Ankara Shopping Fest-ASF) hediyesi 13 lüks otomobilin sahipleri belli oldu. 10 talihliden üçü   Ankara dışındaki illerden gelerek Başkent’te alışveriş yapanlardan çıktı. 
Ankara Ticaret Odası’ndan yapılan açıklamaya göre, ASF hediyesi olarak dağıtılan 1 Porsche Cayman, 6 Audi A3 ve 6 Audi A1 otomobillerinin asil ve yedek talihlilerinin isimleri belli oldu. 
  16 gün süren festivalde her 50 TL’lik alışveriş, hediye otomobiller için bir çekiliş hakkı kazanmıştı. Otomobil talihlilerinin belirlenmesi için 2 Ekim Perşembe günü ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda bulunan ASF Çalışma Ofisi’nde Ankara 46. Noter Katibi ile Milli Piyango yetkilileri huzurunda çekiliş yapıldı. Otomobiller Kasım ayında talihlilerine teslim edilirken, ÖTV ve KDV dışındaki tüm yasal sorumluluklar talihliler tarafından karşılanacak.
-3’ü ŞEHİR DIŞI-
Otomobillerin sahiplerini bulması için yapılan çekilişte, 13  otomobil talihlisinden 10’u Ankara’da ikamet edenlerden çıkarken, 3 talihli Zonguldak, Denizli ve Balıkesir’den çıktı. 
-“ASF HEM ANKARA’YA HEM DE ALIŞVERİŞ YAPANLARA KAZANDIRDI”-
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, Ankara Alışveriş Festivali’nin vatandaştan esnafa ve kente kadar tüm kesimlere yarar sağladığını belirterek, “ASF hem Ankara’ya hem de alışveriş yapanlara kazandırdı. Talihliler otomobillerini güle güle kullansınlar” dedi. 
 
İşte Ankara Shopping Fest Çekiliş Sonuçları: 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Metin Helva iPhone Çekilişi

Metin Helva iPhone Çekilişi

1 ay 86.963 ₺ 99 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı