Ankara Ticaret Odası Çekilişi Talihlileri Otomobillerine Kavuştu

Ankara Ticaret Odası Çekilişi Talihlileri Otomobillerine Kavuştu

Bir Darısı Başına haberi:)

04 EKİM 2016- Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) Ankara’yı Seviyorum” sloganıyla 6 Mayıs-6 Haziran tarihleri arasında düzenlediği Alışveriş Kampanyası’nın hediyesi olan 3 Mercedes CLA ile 40 FIAFT EGEA otomobil törenle sahiplerine teslim edildi.

 

ATO Hizmet Binası’nın bahçesinde gerçekleştirilen törende konuşan ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Ankara’nın bu yıl üst üste acı olaylar yaşadığını, terör örgütlerinin gerçekleştirdiği bombalı saldırılarda çok sayıda vatandaşın hayatını kaybettiğini hatırlattı. Bu olayların Ankara’da gündelik hayatı kesintiye uğrattığını kaydeden Bezci, “ATO olarak kesintiye uğrayan sosyal ve ticari hayatı canlandırmak üzere yönetim kurulumuzun teklifi ve meclisimizin kararıyla alışveriş kampanyası düzenlemeye karar verdik. Kampanyamız hedefine ulaştı ve Ankaramız tekrar eski canlı günlerine kavuştu” dedi.

 

-ALIŞVERİŞ YÜZDE 27’YE VARAN ORANLARDA ARTTI-

Bezci, kampanya çerçevesinde vatandaşların yaptıkları her 25 TL’lik alışveriş karşılığında bir çekiliş hakkı elde ettiğini, 1 aylık sürede 25 TL’lik alışveriş sayısının 104 milyon 242 bin 725’e ulaştığını anlattı. Gıdadan elektroniğe, giyim ve aksesuardan mobilya ve dekorasyona kadar her alanda alışverişin canlandığını ve çeşitli sektörlerde yüzde 7’den yüzde 27’ye varan oranlarda arttığını bildiren Bezci, otomobil talihlilerinin belirlenmesi için Milli Piyango İdaresi yetkilileri tarafından Noter huzurunda çekiliş yapıldığını da hatırlattı. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

3 ay 771.600 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı