Anneler Günü yarışması kazandırıyor

Anneler Günü yarışması kazandırıyor

#annemeilkhediyem

İnci Deri Anneler Günü’nü, hem yeni sezon ürünlerine yapacağı %50 indirim; hem de #annemeilkhediyem yarışmasının kazananlarına hediye edeceği şık bir çanta ile karşılıyor

Hepimizin hayatının anlamı ve vazgeçilmezi olan annelerimize bu yıl Anneler Günü’nde çok özel bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Dünya ve Türkiye moda trendlerini yakından takip ederek oluşturduğu koleksiyonlarıyla, her sezon ayakkabı tutkunlarının ilk adresi olan İnci Deri, Anneler Günü’nü anneniz için seçeceğiniz yeni sezon modellerine yapacağı %50 indirim ile karşılıyor.

Her şeyin en güzeli ve iyisine layık olan anneleriniz için birbirinden şık hediye alternatifleri, ayakkabı ve çantada kalitenin adresi İnci Deri’nin farkıyla sizi bekliyor.

İnci Deri; annenize ilk hediyenizi şık bir sürprize dönüştürüyor

İnci Deri, Anneler Günü’nü sadece %50 indirimli fiyatlar ile karşılamakla kalmıyor; düzenlediği #annemeilkhediyemsosyal medya yarışmasıyla da bu anlamlı güne ayrı bir heyecan katıyor.

Anneler Günü’nde hazırlayacağınız sürprizleri şık bir hediye ile taçlandırmak istiyorsanız, annenize aldığınız ilk hediyenin fotoğrafını, o hediyeyi neden seçtiğinizi anlatan kısa bir açıklamayla birlikte #annemeilkhediyem etiketi ile paylaşmanız yeterli.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı