Aqua Florya’dan 2015’te 2015 Hediye

Aqua Florya’dan 2015’te 2015 Hediye

Her 200 TL bir şans
Yeni yıl alışverişine bambaşka bir boyut kazandıran Aqua Florya, yılbaşına özel gerçekleştirdiği “Hediye Karnavalı” ile 20-28 Aralık tarihleri arasında her 200 TL’lik alışverişe sürpriz hediyeler kazandırıyor.
 
Aqua Florya’da, birbirinden prestijli Türk ve dünya markaları yılbaşına özel fırsatlarla ziyaretçilerini bekliyor. Aqua Florya ziyaretçileri, 2015’e girerken 2015 hediye ile yeni yıla hızlı bir giriş yapacak. Hediye Karnavalı kampanyası boyunca, çekilişsiz kurasız toplamda 200 TL’lik alışveriş yapan tüm ziyaretçiler bu kampanyadan yararlanabilecek. Ayrıca, yine 9 gün boyunca Aqua Florya’da DJ performansı, canlı müzik ve mini konserler de yılbaşı alışverişine renk katacak. 
 
Alışveriş keyfinin yanı sıra, özel ısıtmalı yeme-içme alanları ile yılbaşı keyfine deniz kokusu getiren Aqua Florya’nın diğer bir sürprizi olan ve uçsuz bucaksız deniz manzarasına eşlik eden devasa yılbaşı süslemeleri  ise ziyaretçileri adeta bir rüya aleminde hissettiriyor. 
 
Yeni yıla ışıl ışıl ve deniz kenarında gireceğiniz Aqua Florya, sahip olduğu 140 farklı Türk ve dünya markası, uçsuz bucaksız deniz manzarası, popüler kafe ve restoranlarının yanısıra deniz manzaralı sineması, geniş etkinlik alanları ve yılbaşına özel süpriz etkinlikleriyle bu yıl başında da ziyaretçilerini bekliyor.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı