Aşıklar FLO mağazalarında Kalbini Arayacak

Aşıklar FLO mağazalarında Kalbini Arayacak

#asiklaricinayakkabicisi
Sezon trendlerini kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle birleştiren FLO, Sevgililer Günü’ne özel “Kalbi Bul İndirimi Kazan” etkinliğiyle 14 Şubat’ta FLO mağazalarını ziyaret edenleri eğlenceli bir sürprizle karşılıyor. 
 
Mağaza içinde belirli noktalara yerleştirilen kırmızı kalpleri bulan ve bulduğunuz kalbi #asiklarinayakkabicisi hashtagi ile de paylaşan misafirler yeni sezon ürünlerinde anında yüzde 50 indirim kazanıyor. FLO’nun Türkiye genelindeki yaklaşık 200 mağazasında 11.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan ve mağaza içi anonslarla da heyecanın artacağı bu etkinlikte; mağaza içindeki kalpleri bulmaya çalışırken hem eğlenip, hem de kazandığınız indirimle sevgilinizi FLO’nun birbirinden şık yeni sezon ürünleriyle mutlu edebilirsiniz. 
 
Siz de Sevgililer Günü’nde; FLO’nun, sezonun tüm trendini taşıyan detayları, renkleri ve şıklıklarıyla göz dolduran ayakkabılarıyla kombinizi tamamlamak isterseniz veya sevgilinize özel bir hediye arayışındaysanız; FLO mağazaların ziyaret edebilirsiniz. Kampanya koşullarına www.flo.com.tr’den ulaşabilirsiniz.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı