Aşk Şehri Paris'e Kaşmir Yolculuğu

Aşk Şehri Paris'e Kaşmir Yolculuğu

Paris Seyahati Kazanma Şansı

Silk & Cashmere; Sevgililer Günü’nde bir çifti aşıklar şehri Paris’e gönderiyor. Ayrıca Londra ve Paris mağazalarından alışveriş yapan iki çift de 14 Şubat’ta İstanbul’a gelme imkanı kazanıyor.

Bir tutku markası olan Silk & Cashmere, aşıkları tutku ve aşkın sembolü Paris’e gönderiyor. Bu özel günde aşkınızı ipek ve kaşmir saflığında gösterirken, aynı zamanda Fransa’ya gitme hakkı da kazanıyorsunuz. 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli bu fırsat Londra ve Paris mağazalarından alışveriş yapanlar da için de geçerli, Silk & Cashmere yurtdışından sevgilileri de mistik şehir İstanbul’a getiriyor.

Sevgililer Günü fırsatları ayrıca yeni sezon ürünlerde uygulanan indirimlerle de artarak sürüyor.İpek ve kaşmirin aşkla harmanlandığı yeni sezon koleksiyonlarından sevdikleriniz için yapacağınız alışverişlerde 2014’ün ilk indirimi uygulanıyor. Özel olarak yapılan vitrinlerin tasarımları da sizi cezbedecek… Üstelik bu kampanya Silk & Cashmere’in sanal mağazası silkcashmere.com’da da geçerli olurken online alışverişlerde kargo hizmeti ücretsiz olacak.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

6 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı