Aşkın Ritmi Cevahir AVM'de Yükseliyor

Aşkın Ritmi Cevahir AVM'de Yükseliyor

#aşkınritmicevahirde Sevgililer Günü Yarışması

İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, yaklaşan Sevgililer Günü’ne özel ziyaretçilerine aşk ve sevgi dolu harika dakikalar yaşatarak aşkın ritmini yükseltiyor!

Sevgililer Günü için yüzlerce markada binlerce farklı hediye seçeneği sunan İstanbul Cevahir, şimdi de kuracağı dev kalp ekran ile ziyaretçilerine aşkın ritmini yaşatıyor. 13 – 14 Şubat tarihleri, 12.00 ve 20.00 saatleri arasında, Cevahir 1. kat orta alanda yer alacak dev kalbin atışları, ziyaretçilerin ve online kullanıcıların #aşkınritmicevahirde hashtag’i ile yapacakları paylaşımlarla yükselecek. Bu iki gün boyunca saat 15.00 ve 18.00 arasında MC ile eğlenceli saatler Cevahir AVM ziyaretçilerini bekliyor olacak. Aşkın ritmi yükseldikçe paylaşımda bulunan ziyaretçiler sürpriz hediyeler kazanacak. Ayrıca bu hashtag ile paylaşılan fotoğraflar dev kalbin ekranında yayınlanacak ve fotoğrafların sahipleri aşklarını gözler önüne serme fırsatı yakalayacaklar.

Sizler de yarışmaya katılıp sürpriz hediyeler kazanmak ve aşkınızın ritmini yaşamak istiyorsanız Twitter ve Instagram’dan #aşkınritmicevahirde hashtag’ini kullanarak; Twitter’da sevgilinize olan aşkınızı kelimelerle, Instagram da ise fotoğraflarla anlatmanız yeterli.

 

Bilgi İçin:

www.istanbulcevahir.com

www.facebook.com/cevahiristanbul

twitter.com/cevahir_AVM

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı