Aşkınızın en tatlı halini Özsüt ile paylaşın

Aşkınızın en tatlı halini Özsüt ile paylaşın

#entatlıhalimiz
Özsüt, Sevgililer Gününe özel Instagram yarışması ile 2 çifte İstanbul Koşuyolu’ndaki S Akademi’de keyifli birer workshop hediye ediyor. Çiftlerin tek yapması gereken aşklarını en güzel ifade eden fotoğraflarını, 2-13 Şubat tarihleri arasında Özsüt’ün Instagram sayfasında #entatlıhalimiz ve #Özsüt etiketleri ile paylaşmak ve en fazla beğeniyi toplamak.
 
 
Mutluluk tadındaki lezzetlerin yaratıcısı Özsüt, takipçilerinin Sevgililer Gününü keyifli bir yarışma ile kutluyor. Yarışmaya katılmak için sevgilinizle aşkınızı en güzel şekilde anlatan, birlikte en tatlı halinizi ifade eden fotoğraflarınızı Özsüt’ün Instagram hesabında #entatlıhalimiz ve #Özsüt etiketleri ile paylaşabilirsiniz. 
 
2 Şubat’ta başlayan ve 13 Şubat’a kadar sürecek olan yarışmanın sonuçları 14 Şubat günü açıklanacak. Bu süre içerisinde fotoğrafları en çok beğeni alan 2 çift Özsüt’ten aşkları kadar tatlı bir hediye kazanacak. Bu hediye, Özsüt’ün İstanbul Koşuyolu’nda amatör şefler yetiştiren mutfak sanatları akademisi S Akademi’de baş başa katılabilecekleri keyifli ve lezzetli bir workshop olacak. Böylece çiftler yeni tatlar keşfederek birbirlerine mutfakta küçük jestler yapacak ve aşklarına renk katacaklar.
 
 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Metin Helva iPhone Çekilişi

Metin Helva iPhone Çekilişi

1 ay 86.963 ₺ 99 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı