Aşklar, Zorlu Center'da Mehmet Turgut'un objektifiyle ölümsüzleşecek

Aşklar, Zorlu Center'da Mehmet Turgut'un objektifiyle ölümsüzleşecek

Zorlu Center'dan Sevgililer Günü Sürprizi

İstanbul’un en önemli çekim merkezi ve buluşma noktası olan Zorlu Center AVM, Sevgililer Günü’ne özel, Aşk’ı fotoğraflayacak. 5-13 Şubat tarihleri arasında, Zorlu Center AVM’de tek seferde 200 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler arasından çekilişle belirlenecek 50 şanslı çiftin aşkları, ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’un objektifinden yansıyan karelerle ölümsüzleşecek.

Birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklere imza atan Zorlu Center AVM, Sevgililer Günü’nü tüm Şubat ayına yayılan unutulmaz bir aktiviteyle karşılayacak.

Zorlu Center AVM, sıcacık ve aşk dolu konseptiyle bu özel günde aşkları da kare kare belgeleyecek. 5-13 Şubat tarihleri arasında, Sevgililer Günü alışverişini Zorlu Center AVM’de yapan 50 şanslı çift, 15 ve 16 Şubat tarihlerinde Sevgililer Günü için hazırlanan özel stüdyoya girerek aşklarını ölümsüzleştirme şansı yakalayacak. Ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’un fotoğraflayacağı çiftler, profesyonel bir fotoğraf çekiminin kişiye özel styling, saç-makyaj uygulaması ve prodüksiyonu gibi tüm aşamalarını birebir yaşayarak unutulmaz bir deneyime sahip olacak. 2 gün sürecek Sevgililer Günü fotoğraf aktivitesi, dileyen ziyaretçiler tarafından çekim alanında, DJ müzikleri ve ikramlar eşliğinde izlenebilecek.

Turgut’un çektiği kareler, kendi imzasıyla çiftlere hediye edilecek ve 20 Şubat tarihinden itibaren  Zorlu Center AVM’nin Facebook , Twitter ve Instagram hesaplarında paylaşılacak.

Ayrıca Zorlu Center AVM’nin  şubat ayı boyunca kırmızı kalplerle donatılmış özel dekoru, pek çok markanın Sevgililer Günü’ne özel oluşturdukları konsept ve etkinlikler de ziyaretçileri Aşk’la buluşturacak. Özel hediye alternatifleri ve gurme lezzetler de 14 Şubat’ı taçlandıracak.

Fotoğraf Stüdyosu Yeri: Zorlu Center AVM- Raffles Arcade

Fotoğraf Çekim Tarihleri: 15-16 Şubat  2014 / Saat: 15:00-17:00

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı