Atasay'dan Rixos'ta rüya gibi ''Balayı Kampanyası'nda son 1 ay

Atasay'dan Rixos'ta rüya gibi ''Balayı Kampanyası'nda son 1 ay

Kampanya 1 Eylül'de sona eriyor
Atasay'ın ''Balayı Kampanyası'' Ağustos ayında da yeni evli çiftlerin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. 1 Haziran - 1 Ekim 2014 tarihine kadar evlenecek çiftler, 1 Eylül 2014 tarihine kadar düğün alışverişlerini Atasay mağazalarından yaptıkları taktirde, Rixos Hotels’in yurtiçi ve yurtdışındaki anlaşmalı otellerinde 3 gece-4 gün balayı hediyesi kazanma şansını yakalıyor. Haziran ayında başlatılan ''Balayı Kampanyası'' Ağustos ayı süresince devam ediyor.
Atasay’dan ''Rixos’ta balayı kampanyası''nda son 1 ay!
 
1 Haziran-1 Eylül 2014 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında; Atasay mağazalarından minimum 3 bin 500 TL ve üzeri altın ve pırlanta alışverişi yapan ve 1 Ekim 2014 tarihine kadar evleneceğini belgeleyen çiftler, kampanya kapsamındaki uygun Rixos Hotels otellerinden birinde 3 gece 4 gün balayı tatili kazanıyor.
 
Kampanya dahilindeki Rixos Hotels;
Rixos Premium Belek, Rixos Sungate, Rixos Premium Tekirova, Rixos Beldibi, Rixos Lares, Rixos Downtown Antalya, Rixos Premium Bodrum, Rixos Premium Gocek Suites&Villas, Rixos Pera İstanbul, Rixos Konya, Rixos Grand Ankara, Rixos Sharm El Sheikh, Rixos The Palm Dubai, Rixos Libertas Dubrovnik,  Rixos Almaty, Rixos President Astana.
 
Her çiftin bir balayı hakkına sahip olduğu kampanyada, balayına hak kazanan çiftlerin, söz konusu balayı tatilini 1 Nisan 2015’e kadar kullanmaları gerekiyor. Altın ve pırlanta ürün alışverişlerinde geçerli olan kampanyada; atakulche, tel bilezik, sarrafiye, gümüş ve çelik ürünler ile outlet ürünler dahil değil. Siz de düğün alışverişlerinizde en yakın Atasay mağazasına uğrayın, rüya gibi bir balayı tatili fırsatını yakalayın.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

6 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı