Atlas Halı'dan Sonbahara Özel Instagram Yarışması

Atlas Halı'dan Sonbahara Özel Instagram Yarışması

#gezginhalı kazandırıyor
  • Dünyada, birçok benzersiz özelliğinin yanı sıra kendi kendini temizleyen ilk ve tek nano halıların üreticisi olan Atlas Halı, #atlashalıiyigider ve #gezginhalı hastag’leriyle; sonbaharın güzelliğini, renklerini anlatan ödüllü bir instagram yarışması düzenliyor.
  • Sonbaharda, istedikleri bir mekana, birbirinden özgün tasarımlara sahip Atlas Halı’ları serip manzaraya kattığı güzelliği fotoğraflayarak yarışmaya katılanları, Atlas halı ve iPad ödülleri bekliyor.

 

 

Türkiye halı sektörünün yenilikçi markası Atlas Halı, halı dünyasının trendlerini belirleyen iddialı tasarımlarına verdiği önemle; şehir siluetlerini ve sonbaharın duygusal renkli yönlerini ortaya çıkarmak adına interaktif bir çalışmaya imza atıyor.

 

Siz de “Bu özel manzaraya Atlas Halı’yı serip farklı bir güzellik katsam nasıl olurdu?'' diyorsanız!

Birbirinden muhteşem tasarımlı halılarının da yer aldığı keyifli ve ödüllü bir instagram yarışması düzenleyen Atlas Halı’nın eşsiz tasarımlı halıları ile oluşturduğunuz fotoğraflarınızı #atlashalıiyigider ve #gezginhalı hastagleri ile paylaşarak, sonbaharın kendine ait renkli yüzünü yansıtırken, birbirinden muhteşem Atlas Halı’lar ve iPad’ler de kazanabilirsiniz.

 

Atlas Halı’lar ile birbirinden güzel İstanbul sonbaharı pozları!

Yarışmanın tanıtımı için çekimlerini ünlü instagram fenomeni Devrim Ateş ile gerçekleştiren Atlas Halı’nın; Balat, Kilyos, Belgrad Ormanları ve Fatih Korusu Tema Parkı’nda, instagram’ın diline ve dinamiğine uygun birbirinden dikkat çekici fotoğrafları da sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

 

Atlas Halı’nın nano halıları benzersiz özellikleriyle dünyada ilk ve tek!

Nano halılar, aşağıda yer alan üstün özellikleri nedeniyle benzerlerinden sıyrılıyor veuzun yıllar ilk günkü gibi kalıyor.

 

  • Işık etkisiyle kendi kendini temizleyebiliyor.
  • Sıvı iticilik özelliği sayesinde leke barındırmıyor.
  • Küf, bakteri, mayt ve mantar barındırmıyor.
  • AB normlarına uygun doğal mineraller kullanılarak üretilen, zararlı hiçbir kimyasal kullanılmayan halılar evin her alanında güvenle kullanılabiliyor.
  • Doğal iletkenlik özelliği ile vücuttaki statik elektriği alarak stresin azalmasına yardımcı oluyor.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı