Avea’nın Evim.net kampanyasıyla  evini güzelleştirenler, bedava dakikalarla daha çok konuşmanın keyfini çıkaracak!

Avea’nın Evim.net kampanyasıyla evini güzelleştirenler, bedava dakikalarla daha çok konuşmanın keyfini çıkaracak!

Avealı olmak her alanda hep kazandırıyor!
Alanında en çok tercih edilen markalarla yaptığı işbirlikleriyle müşterilerine her alanda ayrıcalıklar sunan Avea;  www.evim.net’ten 200 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılarına, Aveaiçi haftalık 200 dakika konuşma hediye ediyor
 
Müşterilerine hayatın her alanında avantajlı teklifler sunan Avea, www.evim.net işbirliğiyle gerçekleştirdiği kampanya kapsamında, web sitesi üzerinden alışveriş yapan Avealı’lara bedava dakikalar kazanma fırsatı sunuyor.
 
Evim.net’ten alışveriş yapan Avealılar, Aveaiçi haftalık 200 hediye dakika kazanacak
 
Evini güzelleştirmek ve ünlü markalara ait ev ürünlerine avantajlı fiyatlarla ulaşmak isteyen Avealılar, ev tekstili, mobilya, mutfak gereçleri, halı, kilim ve dekoratif süslerden elektronik ev eşyasına kadar, 50 bini aşkın ürün çeşidi sunan Evim.net’ten alışveriş yaptıkça hediye dakika kazanıyorlar.
 
Kampanya kapsamında, www.evim.net  web sitesinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Avea hat sahipleri, bir hafta boyunca Aveaiçi görüşmelerinde kullanabilecekleri 200 hediye dakika kazanacak...  
 
Kampanyaya katılım ise çok kolay!  www.evim.net adresinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm Avealılar, alıverişlerinin sonunda ekranda görecekleri kendilerine özel üretilen şifreyi, 5899’a kısa mesaj olarak gönderdiklerinde; Avea içi kullanımlarında geçerli haftalık 200 dakika, hatlarına yükleniyor.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

Akbank Mobil Çekilişi Temmuz 2024

1 ay 1.515.960 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı