Avea Prime’lı şanslı çift, Oscar Ödülleri heyecanını Prime ayrıcalığıyla Hollywood’da yaşadı

Avea Prime’lı şanslı çift, Oscar Ödülleri heyecanını Prime ayrıcalığıyla Hollywood’da yaşadı

Oscar Heyecanını Avea Prime ile Yerinde Yaşadı
Avea Prime tarafından düzenlenen yarışma sonucunda dünyaca ünlü yıldızları bir araya getiren ‘Oscar Viewing Party’e katılmaya hak kazanan Avea Prime’lı çift, Oscar Ödülleri heyecanını yerinde yaşarken, Hollywood’un ünlü isimleriyle tanışma fırsatı da yakaladı
 
Avea’nın, “Tadını Çıkarın” mottosuyla özel müşterileri için tasarladığı yeni markası  ‘Avea Prime’, düzenlediği yarışma sonrasında, talihli bir çifti, Hollywood’un en görkemli davetleri arasında gösterilen ve Los Angeles’ta gerçekleştirilen Oscar Viewing Party’de ağırladı.
 
Her türlü detayın düşünüldüğü seyahatte, ayrıcalıkların tadını çıkaran şanslı Avea Prime’lı çift, Oscar Ödül Töreni öncesinde düzenlenen Oscar Viewing Party’e katılma ayrıcalığını yaşayarak; bu ihtişamlı gecede dünya yıldızlarıyla birlikte eğlendi.
 
Los Angeles’ta bulundukları süre içinde Avea Prime tarafından tahsis edilen bir limuzinle karşılanan çift, yıldızlara layık bir şekilde Avenue Of Stars’da bulunan Intercontinental’de ağırlandı. Oscar Viewing Party öncesinde ise, ünlü konuklar ile birlikte kokteyle katıldı.         
 
Ayrıca talihliler, Los Angeles West Hollywood Park’ta, ünlü şef Gordon Ramsay tarafından sunulan yemek ziyafeti eşliğinde, 86. Oscar Ödül Töreni’ni tüm ihtişamı ile canlı olarak izledi. Ödül töreninin ardından ise, Hollywood’un ünlü yıldızları Jim Carrey, Nicole Kidman, Heidi Klum, Katy Perry, Sharon Stone ve daha birçok ünlünün katıldığı muhteşem bir partiye katıldı.
 
Film izlemenin kendilerine ne ifade ettiğini anlatan bir fotoğrafı #PrimeFilm hashtag’i ile instagram’da paylaşan katılımcılar arasından jüri oylarıyla seçilen talihli çift, seyahatleri boyunca Avea Prime tarafından sunulan ayrıcalıkların tadını doyasıya çıkarırken, Oscar ödülleri heyecanını da yerinde yaşadılar.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı