AveaLig ile Her Hafta Maça Bilet Kampanyası

AveaLig ile Her Hafta Maça Bilet Kampanyası

GS ve FB maçlarına biletiniz Avea'dan..

AveaLig ile sezon boyunca Galatasaray ve Fenerbahçe’nin evindeki maçlara gitme şansı sizleri bekliyor.

Her hafta SLOGAN boşluk en afili sloganı yazıp 9045’e ücretsiz gönderen 2 AveaLig Tribün, VIP ya da LOCA üyesi maçı yerinde izliyor.

 

Kampanya Koşulları
Kampanya 2013-2014 sezonu boyunca Galatasaray ve FB’nin ev sahipliği yaptığı Super Lig maçları için geçerlidir.
Kampanyaya katılmak isteyen AveaLig Tribün, VIP ve LOCA üyelerinin, söz konusu maçların olduğu her hafta Çarşamba gününe kadar 9045'e SLOGAN yazmaları, bir boşluk bırakıp oluşturdukları sloganı yazmaları gerekmektedir. 
Katılım ücretsizdir.
Kampanyaya AveaLig üyesi olmayan ya da standart üyelik abonesi olanlar katılamaz. Kampanya şartlarını sağlamayan abonelerin mesajları dikkate alınmayacaktır. Abonelerin öncelikle AveaLig Tribün, VIP ya da LOCA üyeliklerini başlatmaları gerekmektedir. 
        İlgili üyeliklerin bilgileri aşağıdaki gibidir;
        • AveaLig Tribün üyeliği için TRIBUN yazıp 9045’e gönderin. (0,5 TL/Hafta)
        • AveaLig VIP üyeliği için VIP yazıp 9045’e gönderin. (1,5 TL/Hafta)
        • AveaLig LOCA üyeliği için LOCA yazıp 9045’e gönderin. (4,5 TL/Hafta)
Talihliler, Jüri tarafından her hafta Cuma günleri belirlenecek olup, kazananlara telefon ile ulaşılacaktır. Kazananlar davetiyelerini YBS İletişim ofisinden kimlik kartlarını göstermek suretiyle alabileceklerdir. FB biletleri  üyelere teslim edilmeyecek, refakatçi eşliğinde stadyuma girişleri sağlanacaktır. Kimliksiz teslimat veya refakat yapılamaz, davetiye ve/veya kazanılan hak başkasına devredilemez. Kazanılan hak ve/veya davetiye maç saati başlayana kadar devralınmalıdır.
Bu kampanya Avea İletişim Hiz. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 13.09.2013 tarihli ve 24951361-255.05.02/3343-8513 sayılı izni ile kapsamı dışında düzenlenmiştir

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı