Avrupa uçak bileti kazanma şansı

Avrupa uçak bileti kazanma şansı

Her 300 TL bir şans
15 Ağustos – 15 Kasım tarihleri arasında Visa logolu kredi kartlarıyla Platinum Masa uygulaması üzerinden toplam 300 TL ve üzeri restoran harcaması yapan herkes Avrupa’ya gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor
 
 
 
Yüzlerce restoranda ayrıcalıklar sunan akıllı telefon uygulaması Platinum Masa, Visa Platinum kart sahiplerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Türkiye’deki bankaların sundukları herhangi bir Visa kredi kartıyla toplamda 300 TL ve üzeri harcama yapan herkes, Avrupa’nın Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma ve Viyana kentlerinden birine seyahat şansı kazanıyor.
 
Bu tatili kazanmak için Visa kredi kart sahiplerinin, 15 Ağustos 2016–15 Kasım 2016 tarihleri arasında, Platinum Masa uygulaması üzerinden Visa kartlarını kullanarak tek seferde veya toplamda 300 TL ve üzeri harcama yapmaları yeterli olacak. Harcama yapıldıktan sonra SMS yolu ile kampanya katılım kodu kullanıcılara iletilecek. Kodların iletilmesinden itibaren başvuru sahipleri, 30 Kasım 2016’ya kadar https://ucuranmasa.com/ sitesini ziyaret edip kod ile birlikte belirtilen adımları izleyerek uçak biletlerine sahip olabilecek.
 
 
Gastroclub tarafından hizmete sunulan, AppStore ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebilen Platinum Masa uygulamasının pek çok fonksiyonu var. Bu uygulama ile 500’ü aşkın restoran istenen kriterlere göre filtrelenebiliyor, mekanlar hakkındaki yorumlara erişilebiliyor, rezervasyon yapılabiliyor ve seçili restoranlarda ödemeler uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Üstelik Visa Platinum kredi kartları ile ödeme yapılması durumunda yüzde 20’ye varan indirimlerden, ikramlardan ve sürprizlerden yararlanılabiliyor. Platinum Masa uygulamasında, İstanbul, Ankara, İzmir, Çeşme ve Bodrum’da bulunan pek çok mekan yer alıyor.
 
 
 
Hesap isterken Visa Platinum üzerinden ödeme yapmak istediğinizi hatırlatmayı unutmayın
 
Söz konusu ayrıcalıklardan yararlanmak için öncelikle Platinum Masa uygulamasının telefona indirilmesi ve Visa Platinum kartın uygulamaya kaydedilmesi gerekiyor
 
Ödeme anında ise kullanıcıların, restoranda hizmet veren görevliye ödemeyi Platinum Masa uygulaması ile yapmak istediğini söylemesi gerekiyor. Görevlinin hesap bilgilerini içeren QR kodunu uygulamada açılan ekrana okutmasının ardından kart sahibi uygulamaya kaydetmiş olduğu kart ile hızlı bir şekilde hesabı ödeyebiliyor. Visa indirimi işlem tutarına anında yansıyor, bir sonraki ziyaret için de sürpriz ikram ve indirim kazanılabiliyor.
 
Uçuran Masa kampanyasına ise tüm Visa kart sahipleri katılabiliyor. Uçak bileti kazanmak için bir Visa kredi kartınızla Platinum Masa üzerinden 30 Kasım 2016 tarihine kadar 300 TL değerinde ödeme yapılması yeterli.
 
Kampanya koşulları hakkında detaylı bilgi için https://ucuranmasa.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

1 ay 177.977 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı