Ayakkabıları Yarıştıracak Instagram Kampanyası

Ayakkabıları Yarıştıracak Instagram Kampanyası

Instagram yarışması
AVM Partners tarafından yönetilen Taurus Alışveriş Merkezi, sosyal medya kampanyalarına bir yenisini ekledi. “Selfie Festivali'' ile bir ilke imza atan, ''Mutlu Kadın Güzeldir''  kampanyası ile Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan ve ''Dijifest'' ile dijital dünyada ciddi izler bırakan Taurus'tan yepyeni bir Instagram Kampanyası '' Ayakkabım Taurus'ta Güzel!'' 27 Nisan’da başladı!
 
17 Mayıs’a dek sürecek kampanya kapsamında Taurus AVM'de kurulan platformlarda yarışmacılar ayakkabılarının fotoğrafını çekip #ayakkabımtaurustagüzel etiketi ile Instagram hesaplarında paylaşarak yarışmaya katılabilecekler. 
 
Yarışmaya uygun bulunan fotoğraflar www.ayakkabımtaurustagüzel.com adresine aktarılarak, oyalamaya geçilecek. Burada yapılacak oylamada güvenilir ve adil bir oylama platformu oluşturmak amacıyla telefon numarası veya sosyal medya hesapları ile doğrulama sistemi uygulanmakta.
 
En çok beğeniyi toplayan 10 yarışmacı arasından #ayakkabımtaurustagüzel jürisi, kazanan şanslı 3 yarışmacıyı belirleyerek 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda kendilerine hediye çeklerini teslim edecek. (1.ye 2000TL , 2.ye 1000TL , 3.ye 500TL )
 
Ayrıca katılan ilk 100 yarışmacıya Planetaryum bileti hediye. Kampanyaya 17 Mayıs gününe kadar katılmak mümkün.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı